Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.6.Nová výhodaOpět přinášíme další výhodu spojenou s vlastnictvím permanentní vstupenky na nadcházející sezónu. Tentokrát po předložení permanentky získáte slevu 10% v nově otevřené restauraci Tapas bar Andalusia v pavilonu P na Brněnském výstavišti.Všechny výhody naleznete v sekci VSTUPENKY.
23.6.Aukce fotbalových dresůNyní můžete v aukci získat podepsané hrané dresy z fotbalového utkání mezi Cvrčovicemi a Kometou Brno. Naleznete ji na SportovniAukce.cz
22.6.Vorel podepsal KometěÚtočnou vozbu Komety posílí v nadcházející sezóně brněnský odchovanec Marek Vorel, který dnes podepsal smlouvu na jeden rok s opcí. V uplynulé sezóně oblékal dres ruského celku Traktor Čeljabinsk. Barvy prvního mužstva Komety již hájil v minulosti v letech 1995 až 1999.
21.6.Kempný v reprezentaciMichal Kempný se od dnešního dne účastní prvního letního přípravného kempu reprezentačních dvacítek před MS v Kanadě. Tento kemp je v Nymburce a jedná se především o zjištění potenciálu a fyzičky mladých adeptů na reprezentační dres.
10.6.Fanclub informujeV sekci "Fanclub informuje" jsou umístěny nové informace ohledně sobotního přátelského zápasu Komety ve Cvrčovicích.
8.6.Vojáček v reprezentaciLetního soustředění české reprezentace do 16 let se zúčastní i hráč Komety Brno Filip Vojáček. Více informací naleznete zde.
8.6.Další výhodaDalší výhodou pro držitele permanentních vstupenek se stala 5% sleva na jídlo v Pizzeria baru Kometa v Pasohlávkách.
6.6.Nový SMS servisChcete být informováni o nejžhavějších novinkách z klubu? Nechcete, aby Vám unikl jakýkoliv přestup do klubu? Objednejte si SMS servis a získejte díky mobilnímu telefonu vždy ty nejaktuálnější klubové informace. SMS servis můžete objednávat zde.
1.6.Nový web OcelářůExtraligový klub HC Oceláři Třinec představil v pondělí 1.6.2009 svůj nový web na adrese www.hcocelari.cz.
1.6.Běh pro životHokejisté Komety se zúčastní charitativní akce Běh pro život, která se koná tuto sobotu (6. června) v Brně. Start běhu je v 15 hodin, ještě předtím (ve 14:00) proběhne autogramiáda hráčů. Akce je pořádána pro Nadační fond dětské onkologie Krtek, více informací o celém projektu naleznete zde. Přidejte se i vy, uděláte něco pro zdraví i pro dobrou věc!
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál