.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
29.9.Extraliga dorostuDnešní zápas dorostenecké extraligy mezi týmy Přerova a Brna, byl z důvodu onemocnění příušnic hráčů Komety odložen.
28.9.9. kolo I. ligyTři zápasy skončily fotbalovým 1:0, 5 gólmanů vychytalo nulu. Výsledky: Prostějov - Sareza Ostrava 0:1, Kadaň - Jihlava 1:0pp, Beroun - J.Hradec 3:0, Třebíč - Mladá Bolesla 3:0, Havířov - Ústí nad Labem 2:1, Hradec Králové - Olomouc 2:2, HC Kometa Brno - KLH Chomutov 0:1.
27.9.Mosnár v J.HradciV utkání proti Třebíči pomohl k premiérobé výhře Jindřichova Hradce v první lize bývalý slovenský reprezentant Miroslav Mosnár. Někdejší hráč Pardubic, Slovanu Bratislava či naposledy italské Cortiny už v Jindřichově Hradci před lety působil. Tehdy v premiéře nastřílel hattrick, záhy odešel za jiným angažmá. Uvedl hokej.cz.
26.9.8. kolo I. ligyKadaň prohrála v poslední minutě, Dukla dokonale otočila zápas ve svůj prospěch a je zpět v čele tabulky. Výsledky: Sareza Ostrava - Kadaň 1:0, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno 6:5, Chomutov - Hradec Králové 4:6, Mladá Boleslav - Prostějov 1:2pp, J.Hradec - Třebíč 4:2, Ústí nad Labem - Beroun 3:1, Olomouc - Havířov 2:1.
24.9.BK Mladá BoleslavZ prvoligového BK Mladá Boleslav odchází po Pavlu Metličkovi (Olomouc) také sedmadvacetiletý útočník Tomáš Hradecký, který do klubu přišel ze Znojma. Do 30. dubna 2006 bude hostovat v Prostějově. Uvedl hokej.cz.
24.9.7. kolo I. ligyHavířov se vyhoupnul do čela tabulky. Výsledky: Havířov - Chomutov 3:1, Prostějov - Třebíč 4:2, Kadaň - Mladá Boleslav 3:1, Beroun - Olomouc 3:1, H. Králové - Jihlava 1:3, HC Kometa Brno - Sareza Ostrava 4:3, Ústí nad Labem - J.Hradec 5:0.
23.9.IIHF a NHLPředstavitelé ČSLH na mimořádném zasedání výkonného výboru v Praze odsouhlasili podmínky smlouvy mezi mezinárodní federací IIHF a NHL. Smlouva upravuje na příští dva roky podmínky odchodů hráčů z Evropy do zámoří. "Výsledek hlasování byl 9:1. Česká republika se tak přihlašuje k této smlouvě pro nadcházející dvě sezony," řekl generální sekretář ČSLH Martin Urban po skončení více než dvouhodinového jednání. Jediným, kdo s podmínkami nesouhlasil, byl místopředseda svazu a generální manažer Pardubic Zbyněk Kusý. Uvedl hokej.cz.
22.9.Výměna permanentekDnes v čase 08:00-13:00h si můžete na hlavní pokladně haly Rondo vyměnit Vaše permanentní vstupenky. Dále tak můžete učinit i ve čtvrtek 22.9. a v pátek 23.9. v čase od 14:00-18:00h tamtéž.
22.9.Vsetínská hokejová a.s.Zastupitelé města Vsetín schválili prodej 70% akcií Vsetínské hokejové a.s. do rukou ruské společnosti Atlantik Sport Management. Smlouva o prodeji by měla být podepsána do konce týdne. Uvedl to server hcvsetin.cz.
21.9.6. kolo I. ligyDukla podruhé v řadě poražena, Ústí okusilo porážku poprvé. Výsledky: Sareza - Hradec Králové 4:1, Chomutov - Beroun 3:1, Jihlava - Havířov 1:3, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno 4:4, J. Hradec - Prostějov 1:2, Třebíč - Kadaň 1:1, Olomouc - Ústí nad Labem 4:3.
20.9.Vsetínské hokejová a.s.Delegace zástupců Vsetínské hokejové a.s. včele se starostou města Jiřím Čunkem podle serveru hcvsetin.cz v neděli dopoledne odletěla do Moskvy. Důvodem je další jednání s možným novým majoritním vlastníkem klubu – s ruskou společností Atlantik. Ta má zájem odkoupit od města Vsetína za 900 tisíc dolarů 70% akcií Vsetínské hokejové. Uvedl hokej.cz.
19.9.Výměna permanentekProsíme všechny majitele permanentních vstupenek, aby si je od pondělí 19.září od 15h začali vyměňovat na hlavní pokladně haly Rondo. Dostanete nové, s čárovým kódem pro normální vstup přes turnikety. Původní permanentky budou platit ještě při pondělním zápase s Třebíčí. Nezapomeňte doklad o koupi! Děkujeme za pochopení. V 15h zároveň začíná i předprodej vstupenek na utkání Kometa-Třebíč.
19.9.Výprodej loňských dresůOd dnešního dne, tj. pondělí 19.9 si můžete na hlavní pokladně haly Rondo koupit loňské dresy za cenu 690,-Kč a šály za 240,-Kč. Jedná se o NOVÉ nepoužité dresy. Dresy, ve krerých hráli hráči v minulé sezóně budou prodány prostřednictvím aukce i s podpisy hráčů a certifikátem pravosti! Šály zůstávají stejné, jako vloni.
19.9.Prodej nových dresůOd soboty 24.9. budou v prodeji nové dresy Komety Brno! Na hlavní pokladně haly Rondo a ve vybraných hockey-shopech budou k dostání originály značky Kappa. Tyto oficiální dresy budou stát cca 1000,-Kč. Vedení Komety upozorňuje, že jiné dresy, než s logem firmy Kappa jsou pouze neoficiální kopie!
19.9.Hradec dnes se čtveřicí posil
Na dnešní utkání s Ml. Boleslaví posílí hradecké řady čtveřice hráčů s extraligových Pardubic. Zadní řady vyztuží Tomáš Linhart a Martin Vágner, který je odchovancem hradeckého hokeje. V útoku by měl vypomoci David Havíra a Jiří Cetkovský, hráč Hradce Králové, který letos nastupuje právě v extralize za Moeller. Nastoupit měl i Partik Beck, ale nakonec z této varianty sešlo. „Partik včera odehrál utkání v Pardubicích za Vsetín, měl zájem dnes přijet, ale už ve včerejším zápase nastupoval s horečkou, má chřipku, tak jsme se dohodli, že pro něho bude momentálně lepší klid, aby se dal dohromady,“ řekl generální manažer Roman Višňák. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.
19.9.5. kolo I. ligyJediný Havířov vstřelil více než dvě branky. Výsledky: Beroun - Jihlava 0:1, Havířov - Sareza Ostrava 5:1, Hradec Králové - Ml. Boleslav 0:2, HC Kometa Brno - HS Třebíč 2:2, Kadaň - Prostějov 2:0, Ústí nad Labem - Chomutov 2:2, Olomouc - J. Hradec 1:1.
18.9.Fadrný do BoleslaviBývalý útočník Komety Brno Jan Fadrný, dosud kmenový hráč Českých Budějovic, přestupuje do ambiciózního prvoligového klubu BK Mladá Boleslav.
17.9.Předehrávka 4.kola:HC Sareza Ostrava - HC Beruon 3:1 (1:0, 0:0, 2:1).
17.9.4. kolo I. ligyTřebíč - Hradec Králové 2:1, HK Jestřábi Prostějov - HC Kometa Brno 1:6, Ml. Boleslav - Havířov 3:3pp, Jihlava - Ústí nad Labem 1:3, Chomutov - Olomouc 2:0, J.Hradec - Kadaň 1:1.
16.9.Předprodej vstupenek
Vstupenky na pondělní zápas s HS Třebíč si můžete zakoupit v předprodeji na hlavní pokladně haly Rondo dnes od 14-18h.
16.9.Prvoligový J.Hradec získal posily
Prvoligový nováček z Jindřichova Hradce, který je po třech kolech bez bodu na posledním místě tabulky, posiluje. Formou střídavého startu by měl v týmu působit obránce Josef Jindra, který nemá pevné místo v základním kádru Českých Budějovic dále také trio vsetínských útočníků Lukáš Duba, Jan Korotvička a Patrik Valčák. Informují o tom oficiální internetové stránky klubu.
16.9.Zájezd do ProstějovaJelikož většina fanoušků Komety zvolila cestu na sobotní zápas do Prostějova po vlastní ose, nebude na tento zápas vypraven autobus.
15.9.Prvoligový Hradec získal další dvě posily
Na střídavý start bude v Hradci Králové působit Roman Červenka ze Slávie Praha bronzový medailista z letošního MS “20“ a David Havíra, krerý se dnes stal novou posilou Pardubic. Oba hráči nastoupili za hradecké už ve včerejším utkání s Prostějovem. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.
14.9.PLÁNEK HALY RONDOPlánek haly RONDO.
14.9.3. kolo I. ligyKLH Chomutov - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:0, HC Havířov - SK Horácká Slavia Třebíč 3:1, HC Olomouc - HC Dukla Jihlava 2:3pp, HC Ústí nad Labem - HC Sareza Ostrava 2:2, HC Berounští Medvědi - BK Mladá Boleslav 1:4, HC VČE Hradec Králové - HK Jestřábi Prostějov 2:1, HC Kometa Brno - Sportovní klub Kadaň 6:2.
12.9.Vedení klubu se dnes na večerním jednání představenstva a dozorčí rady rozhodlo, že děti do 6 let budou mít v doprovodu rodičů na všechny utkání základní části vstup zdarma. Za předchozí informaci se jménem redakce a vedení klubu omlouváme.
10.9.2. kolo I. ligyJiž jenom Jihlava je 100%, z hostů vyhrála pouze Kometa. Výsledky: Kadaň - Hradec Králové 4:3, Prostějov - Havířov 5:2, Třebíč - Beroun 3:2pp, Sareza Ostrava - Olomouc 3:2, Jihlava - Chomutov 3:0, Mladá Boleslav -Ústí nad Labem 3:3, KLH Jindřichův Hradec - HC Kometa Brno 1:2.
9.9.Prodej klubových šál byl zahájen.
Můžete si je zakoupit přímo na sekretariátu Komety (Rondo) od 9-13h, cena 240,-Kč a pro majitelé permanentek platí 20% sleva. Ostatní propagační materiály se budou prodávat později.
9.9.Extraliga dorostuSe stejným soupeřem jako junioři, týmem Opavy, začali nový soutěžní ročník i naši dorostenci. Ti se v úvodu ujali dvobrankového vedení, ale domácí do konce druhé třetiny skóre vyrovnali. O plném bodovém zisku pro Kometu rozhodl přesnou trefou ve 48. minutě Roman Skácel.
Opava - Kometa 3:4 (0:2, 3:1, 0:1)
Branky: 22. Kotala (Hudečka), 27. Blaga (Mlýnek, Gulda), 36. Blaga (Planovský, Gulda) - 2. Krejčí (Kolbl), 15. Touška, 23. Kožar (Kolbl), 48. Skácel (Kořínek). Rozhodčí: Klapetek - Vengřín, Řezáč. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. střely na branku: 45:34. Průběh utkání: 0:2 - 1:2 - 1:3 - 3:3 - 3:4.
9.9.1. kolo extraligyTřináctý ročník české extraligy dnes začne na šesti hokejových stadionech a uvidíme jak si povede posílený nováček z Českých Budějovic, který porovná své síly po roční pauze mezi elitou v prvním kole na Kladně. Úvodní kolo soutěže v přímém přenosu na ČT zakončí duel Pardubic s Karlovými Vary.
Třinec - Liberec, Vsetín - Slavia Praha, Kladno - České Budějovice, Znojmo - Zlín, Plzeň - Vítkovice, Sparta Praha - Litvínov.
dohrávka 1. kola - sobota 10. září : Pardubice - Karlovy Vary.
8.9.Utkání hvězdUtkání hvězd mezi výběry české Tipsport extraligy a slovenské ST extraligy by se mělo uskutečnit 21. ledna 2006 na Štrbském plese. Slovenští pořadatelé uvažují, že by připravili ledovou plochu pod místními skokanskými můstky, záměr ale ještě musí posvětit dohoda s majiteli areálu. Pokud dojde ke shodě, uskuteční se exhibice hokejových hvězd poprvé pod otevřeným nebem. Uvedl hokej.cz.
7.9.Předehrávka I. kolaPrvní hokejová liga začala vítězstvím Mladé Boleslavi na ledě Olomouce. Jeden z favoritů soutěže vyhrál 3:1 díky hattricku útočníka Jiřího Kadlece.
HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 1:3 (0:1, 0:2, 1:0). Branky: 54. Smejkal - 12., 32. a 36. Kadlec. Rozhodčí: Smeták - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:8. Bez využití. V oslabení: 0:2. Diváci: 1200.
7.9.Doma v obou variantách dresů
Prvoligové kluby nastoupí během následující sezony na svých kluzištích v obou variantách dresů. První část ročníku obléknou domácí výběry světlé dresy, ve druhém pak tmavé. Tato dohoda byla uzavřena na setkání zástupců všech účastníků, jež předcházela startu první ligy. Uvedl hokej.cz.
7.9.Balát a Kubeš v BlanskuÚtočník Václav Balát, který v sezóně 2003/04 odehrál za Kometu 18 utkání, se vrací do druholigového klubu HC Apos Blansko. Naposledy Balát působil v polském klubu Stoczniowiec Gdansk. Brankář Tomáš Kubeš naposledy působil v juniorce Komety a v úterý se zaskvěl fantastickým výkonem v Havlíčkově Brodě, kde pomohl Blansku k překvapivé výhře 3:2.
7.9.1. kolo I. ligyHC VČE Hradec Králové - HC Kometa Brno 4:2, Chomutov - Sareza Ostrava 3:1, Havířov - Kadaň 5:1, Jihlava - Jindřichův Hradec 4:1, Beroun - Prostějov 3:1, Ústí nad Labem - Třebíc 3:1,
předehráno: Olomouc - Ml. Boleslav 1:3.
6.9.Favorité první ligy: Ústí nad Labem a Mladá Boleslav
Více server hokej.cz.
6.9.Znojmo, nebo Kometa? Fadrný stále nemá jasno
Brno, Znojmo - První liga v Kometě, či extraliga ve Znojmě? Takové dilema řešil 25letý hokejista Jan Fadrný. Ten strávil minulou sezonu právě v dresu brněnského týmu. Jenže po sezoně se rozhodl zkusit prosadit do týmu nováčka extraligy Českých Budějovic. Přípravný zápas proti Třinci však odehrál v dresu Znojma.
„Pro nás už je to uzavřená kapitola. Hrát u nás nebude,“ tvrdil včera šéf znojemského klubu Jaroslav Vlasák.
Nabídka prvoligové brněnské Komety ale stále trvá. „Smlouvu jsme mu nabídli, má od nás tak ještě týden na rozmyšlenou,“ upřesňuje majoritní vlastník Komety Libor Zábranský. „Po odchodu Elsnera a Sedláčka se nám uvolnil balík peněz. Vzhledem k našemu stávajícímu kádru ale nejsme nuceni, aby někdo nový musel přijít.“ Informuje o tom MFDNES (Tomáš Večeřa).
5.9.Prohra i s RuskemČeští hokejisté prohráli i s Ruskem a skončili až třetí. Nevídaný kolaps v závěru utkání připravil naše hokejisty o vítězství nad Ruskem. Mužstvo vedené koučem Aloisem Hadamczikem vedlo ve svém posledním vystoupení na turnaji o Pohár České pojišťovny v Liberci ještě tři minuty před závěrečnou sirénou nad sbornou 1:0, prohrálo však nakonec 1:2. Češi tak obsadili v úvodním dílu série Euro Hockey Tour třetí, Rusko druhé místo za vítěznými Švédy, čtvrtí Fini skončili bez jediného vítězství. Další zápas Švédsko - Finsko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0).
5.9.Extraliga jun. a dor.Ve čtvrtek 8. 9. 2005 startuje extraliga dorostu a juniorů. Junioři Komety Brno zahajují sezónu na domácím ledě v hale na Úvoze od 18:00, jejich soupeřem bude tým Opavy.
4.9.Češi podlehli ŠvédskuČeští hokejisté podlehli ve svém druhém utkání v Liberci Švédsku 3:5 a ztratili šanci první podnik Euro Hockey Tour vyhrát. Celkové prvenství si totiž dnes zajistili Švédové, kteří mají na kontě plný počet šesti bodů. Tým Aloise Hadamczika bude v neděli bojovat s Ruskem o konečné druhé místo. Dnes český tým srazily v druhé třetině i dvě branky inkasované při vlastní přesilovce. Další zápas Rusko - Finsko 4:1.
3.9.Hradec Králové posilujeHradec Králové získal před začátkem nové sezony 1. ligy dvě posily. Do týmu přicházejí obránce Tomáš Kolafa a litvínovský útočník Petr Přeučil. Naopak vedení klubu se rozhodlo neangažovat brankáře Petra Svobodu. Uvedl hokej.cz.
3.9.Ml. Boleslav posilujeDres prvoligové Mladé Boleslavi bude i v příští sezoně oblékat odchovanec klubu David Vrbata, jenž přichází ze Sparty spolu s Jakubem Langhammerem. V Mladé Boleslavi budou hostovat také obránci Slavie Ondřej Staněk, Robert Horák, střídavý start mají vyřízený brankář Lukáš Hronek a Jiří Drtina. Uvedl hokej.cz.
3.9.Pospíšil definitivně v Dukle
Zkušený obránce Robert Pospíšil, bývalý hráč Pardubic či Liberce, který minulou sezonu nastupoval za francouzský Epinal, je definitivně novou posilou Dukly Jihlavy. S prvoligovým klubem uzavřel roční smlouvu s opcí. Informují o tom stránky hcdukla.cz. Uvedl hokej.cz.
3.9.Příprava na I. liguJ.Hradec-Benátky nad Jizerou 6:0, Prostějov-Blansko 4:1, Skalica-Olomouc 3:3, Mladá Boleslav-Wolfsburg /GER/ 1:3, Třebíč-J. Hradec 2:1, Vítkovice - Havířov 6:2 (1:1, 1:0, 4:1) Branky: 11. a 47. Tomášek, 37. Hulva, 44. Jurečka, 47. Kropáč, 53. Köhler - 13. Lipina, 60. D. Galvas, Zlín - Prostějov 5:3 (2:0, 3:1, 0:2) Branky: 12. Rachůnek, 16. Kovář, 29. Barinka, 33. M. Čech, 39. Hamrlík - 30. Saluga, 43. Piecha, 60. F. Čech, Mladá Boleslav - Liberec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) Branky: 32. D. Nedorost, 53. Toužimský - 6. Víšek, 25. Vaic, 47. Šachl.
3.9.V Jihlavě nedohránoPřípravný zápas mezi prvoligovou Duklou Jihlava a druholigovým Havlíčkovým Brodem se nedohrál! Ve 52. minutě za stavu 4:3 pro domácí došlo na ledě k bitce. Navíc otec havlíčkobrodského útočníka Třetiny fyzicky napadl v hledišti ženu jihlavského kapitána Bakuse! a rozhodčí zápas raději ukončil. Informují o tom stránky hcdukla.cz.
2.9.Olomouc chce s novým trenérem zpátky do play off
Více server hokej.cz.
2.9.Kometa Brno vyhlíží lepší zítřky, prozatím chce znovu do play off
Více server hokej.cz.
1.9.Nový ročník 1. ligy odstartuje příští týden už v úterý 6. září předehrávaným utkáním prvního kola mezi Olomoucí a Mladou Boleslaví, které bylo přeloženo ze středy z důvodu fotbalového přenosu v televizi. Zápas 4. kola mezi Sarezou Ostrava a Berounem se hraje o den dříve v pátek 16. září. Uvedl hokej.cz.
1.9.Doplnění webuPrávě jsme na webu doplnili soupisky týmů Komety bojujících v extralize juniorů a dorostu a také jejich rozlosování (pro I.část soutěže).
1.9.Příprava na I. liguSK Horácká Slavia Třebíč - Technika Brno 2:4, Technika Brno-Olomouc 1:3.
Další stránky
12>>
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál