.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.VýjezdyInformace o výjezdech (nyní do Hradce Králové) najdete stabilně na zde.
26.9.Fanshop otevřenNový kamenný obchod s fan předměty Komety je již otevřen. Najdete ho v hale Rondo u vrátnice, hned při vstupu od parkoviště vlevo. Otevírací doba je pondělí až pátek 10:00 - 18:00. Polední přestávka je mezi 12:30 a 13:30.
23.9.Změna pořadatelstvíUtkání 14. a 29. kola I. ligy mezi VOKD Poruba a Kometou mění svá pořadatelství, tzn. - 18.10. zajíždí Poruba na led Komety, 3.12. naopak Poruba přivítá Kometu.
23.9.Choreo na sobotuFanklub Komety chystá na utkání s Chrudimí (sobota 27. září) choreografii. Při této příležitosti žádá o spolupráci fanoušky "kotle". Podrobné informace budou zveřejněny v den zápasu na plakátu u vchodu na sektor E.
19.9.Odstávka serveruPo půlnoci z pátku na sobotu dojde k první ze dvou plánovaných odstávek serveru kvůli zvýšení jeho výkonu. Za krátkodobou nedostupnost webu se omlouváme.
18.9.Roman Pros na KometěÚvodní buly sobotního utkání HC Kometa - HC Most slavnostně vhodí šéf brněnského fotbalového klubu 1. FC Brno Roman Pros.
15.9.L. Zábranský na fotbaleO setkání šéfů Komety a 1. FC Brno, Libora Zábranského a Romana Prose, informoval idnes.cz
15.9.DoporučeníPokud někomu nefungovala permanentka na stání, ať se dostaví dnes nebo ve středu na hlavní pokladnu haly Rondo v době předprodeje.
14.9.Hráči na veletrhuNěkolik hráčů Komety, konkrétně Jana Mikela, Jiřího Davida a Miroslava Baruse, můžete potkat 16.9.2008 od 14:00 do 15:00 na strojírenském veletrhu u stánku firmy Techno trade consult, s.r.o.
10.9.Penzion - pizzeria a bar v Pasohlávkách je k pronájmu. Bližší informace získáte na telefonním čísle 731465439.
10.9.PozvánkaVýbor Rybářského sdružení Brno – Medlánky ve spolupráci s HC Kometa zve všechny příznivce sportovního rybolovu na tradiční RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ A MLÁDEŽE DO 15 LET v sobotu 13. září 2008 u rybníka v Medlánkách. Registrace a zahájení závodů je v 7:00 hod. (ukončení závodů cca ve 12:00 hod.) Majitelé rybářských povolenek mají vstup volný. Účastnit se mohou i děti, které nejsou členy Rybářského sdružení Brno-Medlánky, za poplatek 50,- Kč na 1 prut. Připraveny jsou ceny od HC Kometa v hodnotě 5.000 Kč a po vyhlášení výsledků je pro všechny účastníky připraveno občerstvení včetně opékání špekáčků. Každý účastník také získá volnou vstupenku na večerní hokejové utkání HC Kometa – HC Slovan Ústečtí Lvi.
9.9.KapitánNovým kapitánem byl hráči zvolen opět Miroslav Barus. Asistenty mu budou Ivan Padělek a Pavel Zubíček.
8.9.Zábranský onlineZeptejte se na cokoliv, co vás zajímá ohledně Komety. Její majitel Libor Zábranský bude v úterý od 10 hodin hostem online rozhovoru na stránkách brno.idnes.cz
5.9.Liška odcházíObránce Juraj Liška odchází z brněnské Komety. Po dohodě s hráčem došlo k ukončení smlouvy.
3.9.DVD a ročenkaPokud již nedojde k žádným komplikacím, můžou se fanoušci Komety těšit na dlouho očekávané DVD z minulé sezóny. Vydání se pozdrželo kvůli autorským právům na použitou hudbu. DVD by mělo vyjít okolo 20. září. Těšit se příznivci Brna mohou také na první ročenku v novodobé historie klubu. Vedení Komety se rozhodlo oprášit tradici každoročního vydávání ročenek - tu letošní si můžete koupit v balíčku spolu s výše jmenovaným DVD.
3.9.Zlatý GregorV 6. ročníku ankety Zlatý Gregor se brněnská redakce umístila na prvním místě v kategorii "Skokan roku", ve které jsou oceňovány redakce s největším dosaženým pokrokem za poslední rok. Anketu vyhlašuje firma eSports.cz, která provozuje většinu hokejových webů v ČR. Další výsledky naleznete zde.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál