.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.9.V pátek od 17:00Připomínáme, že domácí utkání 6. kola Tipsport extraligy mezi Kometou a Mountfieldem, které se hraje v pátek 28. 9. 2012, tedy ve sváteční den, začínáv 17:00. Vstup do areálu KAJOT ARENY bude možný od 15:00. Nově je také změna času utkání 10. kola Tipsport extraligy. V neděli 7. 10. začne duel Kometa Vítkovice v 18:30, aby fanoušci opět stihli i utkání na Zbrojovce.
22.9.Hlasujte v anketěDěkujeme všem, kteří se zapojili do aktuální ankety (v dolní části webu). Vzhledem k tomu, že jsme světelný program pro nedělní utkání se Slavií upravili, počkáme na vaše další ohlasy.
22.9.Uvolňování vstupenekVzhledem ke změně prodejce vstupenek na tuto sezónu zatím nefunguje systém uvolňování permanentek přes Online Klub. Pracujeme na řešení, které bychom vám v brzké době rádi nabídli k používání.
21.9.Poslední vstupenkyNa nedělní utkání Komety se Slavií už zbývají vstupenky pouze v internetovém prodeji sítě TICKETPORTAL. Až se prodají, bude vyprodáno. Pokud byste měli zájem, odkaz je ZDE.
20.9.Rychlý přesun na hokejPro fanoušky, kteří mají zájem navštívit nedělní utkání Zbrojovky s Jihlavou a také Komety se Slavií, máme dobrou zprávu. Od fotbalového stadionu vyjede cca v 18:00 (10 minut po zápase) přímá a bezplatná autobusová linka DPMB, která pojede bez zastávky až ke KAJOT ARENĚ. Autobusů bude vypraveno přesně tolik, aby se pokryl zájem přítomných fanoušků. Odjezd bude z ulice Srbská 50 m od točny trolejbusu.
16.9.Na Kladno vyprodáno1. domácí utkání extraligy mezi HC Kometa Brno a kladenskými Rytíři je již vyprodáno. Hráči i fanoušci se tedy již tradičně mohou těšit na parádní atmosféru.
15.9.Odpovědi Libora ZábranskéhoV rámci sekce ptejte se odpovídá na vaše otázky i majitel klubu Libor Zábranský. Zajímá vás něco konkrétního? Stačí se jen zeptat. Odpovědi naleznete zde: ZDE.
7.9.Na fotbal i hokej!V neděli 23. 9. bude domácí utkání Komety se Slavií začínat až v 18:30. Kometa se tak dohodla se Slavií, aby stihli brněnští fanoušci také domácí utkání fotbalové Zbrojovky, která hraje od 16:00 moravské derby s Jihlavou. Také fotbalový klub měnil čas začátku utkání.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál