.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.9.Kempný si dvakrát nezahrajeObránce brněnské Komety Michal Kempný si za faul na sparťanského Lukáše Pecha nezahraje v příštích dvou duelech. Informaci uvedl předseda disciplinární komise Karel Holý, podle nějž se podle pravidel jednalo o zásah do oblasti hlavy a krku.
26.9.Vstupenky na SpartuOd 14.00 hodin se na hlavní pokladně haly Rondo bude prodávat posledních cca 75 vstupenek na duel 6. kola Tipsport extraligy Komety proti Spartě. Zápas startuje v 18.20 hodin.
17.9.Informace pro vozíčkářeNa utkání 4. kola Tipsport extraligy mezi HC Kometa Brno a HC Olomouc již jsou vyprodány všechny místa pro vozíčkáře. Stejně na utkání 6. kola se Spartou. Kapacita míst byla vyčerpána.
14.9.Informace o vstupenkáchAž se bude hrát utkání s PSG Zlín v náhradním termínu, permanentkáři mají vstup zdarma stejně jako fanoušci, kteří se prokáží platnou vstupenkou ze zrušeného utkání.
12.9.Aukce dresů ze Zlatého utkáníNa webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.
11.9.Informace pro vozíčkářeNa utkání 1. kola Tipsport extraligy mezi Kometou a Zlínem (14. 9. 2014) byly vyprodány všechny vstupenky pro vozíčkáře. Kapacita míst byla vyčerpána.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál