archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.12.Osmnáctky ovládly Turnaj pěti zemí ve Švýcarsku. Střondala řídil výhru U17 dvěma góly
30.12.Kometa vyhrála v Pardubicích za tři body po šesti letech, dva góly vstřelil Vojtěch Němec
30.12.Jsou to pro nás skvělé tři body, raduje se autor dvou gólů Vojtěch Němec
29.12.VIDEO: Výhru jsem mohl vychytat s nulou, culí se po domácí premiéře brankář Jekel
29.12.VIDEO: Dlouho jsme si za tím šli, za tři body jsme rádi, říká obránce Michal Gulaši
29.12.Poslední zápas roku 2016 se blíží. Kometa jede bojovat do Pardubic
29.12.Body komeťáků na výhru s Finy nestačily. Martin Nečas se trefil proti Dánům
28.12.Sedmnáctky i osmnáctky přehrály Finy. Gajarský se dvakrát trefil, Král asistoval
28.12.Žákovská družstva brněnské Komety zažívají povedenou sezónu
28.12.Kometa zvládla bitvu o třetí místo s Litvínovem. I díky výbornému Jekelovi v bráně vyhrála 2:1
27.12.Senzační výhra dvacítek na úvod, Martin Nečas asistoval! U18 přehrála Slováky
27.12.Poslední domácí utkání kalendářního roku! Do Brna míří litvínovská Verva
27.12.Osmnáctky vyhrály i podruhé, obránce Král nahrával. U20 padla v prodloužení
26.12.Kometa potřetí Energii neporazila, první extraligový start si připsal gólman Jekel
25.12.Finální nominace na mistrovství světa do dvaceti let odtajněna!
25.12.Druhý svátek vánoční ve znamení hokeje! Kometu čeká zápas v Karlových Varech
23.12.VIDEO: Hrát s bráchou je jeden z nejlepších vánočních dárků, děkuje Martin Erat
23.12.Hráli jsme spolu poprvé, ale užili jsme si to, tvrdí o bratrské souhře Roman Erat
22.12.Vyrovnané utkání rozhodovaly nájezdy, v nich uspěly Vítkovice. Kometa bere bod
21.12.Vánoční Kometa noviny jsou tu. Na co se v nich můžete těšit?
21.12.Kometu čekají těsně před Vánocemi Vítkovice, bratři Eratovi si zahrají v jedné lajně
20.12.Kometa veze z Plzně bod, Hynek Zohorna odehrál 300. zápas v extralize
19.12.Kometa míří na západ, dokáže porazit Plzeň i na třetí pokus?
19.12.VIDEO: Tomáš Bartejs se vrací do extraligy. Zájem Komety mě překvapil, říká
19.12.Sedmáci vybojovali na turnaji v Jihlavě první místo!
18.12.Kometa zažila povedený podzim. Dařilo se týmu i jednotlivcům
18.12.Repríza finále v režii Pirátů, starší dorost v Chomutově nebodoval
18.12.Starší dorostenci v posledním zápase roku zdolali Karlovy Vary a jsou na čele tabulky!
17.12.Potřebujeme sbírat body, abychom byli v kontaktu s čelem, tvrdí třígólový Meluzín
16.12.Adam Popelka: Musíme zapracovat na disciplíně
16.12.Mladší dorost předčasně naděloval, Táboru nasázel šestnáct branek!
15.12.Dorostence čekají poslední boje o body v kalendářním roce
15.12.VIDEO: Reakce fanoušků mě potěšily, říká uzdravující se Marek Čiliak
15.12.Mladší dorostencí smazali dvoubrankové manko, přesto Liberci nakonec podlehli
14.12.Pětice komeťáků nominována na tři utkání s Finskem!
13.12.VIDEO: Kluci mi pomohli dostat se po zranění do formy, chválí Marcel Haščák
12.12.VIDEO: Byl jsem po dvou třetinách na střídačce ztuhlý, líčí Karel Vejmelka
12.12.Aukce narozeninových dresů skončila, fanoušci přispěli přes 180 tisíc na nový stadion
12.12.Junioři zvládli předehrávku v Karlových Varech a jsou znovu v čele tabulky!
11.12.Komeťáci zazáří opět v reprezentačních barvách!
11.12.Obránce staršího dorostu Kowalczyk: Nevyužité přesilovky rozhodly zápas
11.12.Kometa porazila Mladou Boleslav i potřetí v sezóně a posunula se na druhé místo!
10.12.Do Brna přijíždí Mladá Boleslav. Porazí ji Kometa i potřetí?
10.12.VIDEO: Výhrou nad Hradcem bychom se mohli nakopnout do dalších zápasů, doufá mladík Nečas
10.12.V DRFG Areně proběhl veřejný komentovaný trénink Komety
10.12.Junioři rozstříleli Jihlavu a posunuli se na druhou příčku v tabulce!
10.12.Chtěli jsme rychle rozhodnout, tvrdí o nástupu do třetí třetiny Jakub Čejka