Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.4.Tomáš Vincour vystřelil Kometě druhý finálový bod. Byla to ubojovaná výhra, cenil si
19.4.Kometa vyhrála i druhé domácí utkání a připisuje si třetí finálový bod
19.4.VIDEO: Byli jsme nebezpečnější a měli jsme dost sil, říká Hynek Zohorna po třetí finálové výhře
18.4.Kometa se ujímá vedení ve finále! Třetí zápas rozhodl Tomáš Vincour
18.4.VIDEO: Chce to kuráž, propadlo to mezi lapačkou a betony, září Horký po premiérovém gólu v play-off
17.4.Hokejový svátek v Brně! Kometa ve středu a ve čtvrtek hostí finále proti Třinci
17.4.Univerzální voják Martin Dočekal: Otevírač vrátek, kustod, ale teď už zase hokejista
17.4.FOTO: Na Zelném trhu fandilo Kometě sedm tisíc příznivců. Můžete se přidat i vy!
16.4.Petr Holík připravil vítězný gól. Oproti sobotě jsme chtěli předvést úplně jinou hru, řekl
16.4.Jan Hruška: Z jedné prohry se přece nesesypeme, za bod z venku jsme rádi
15.4.FOTO: Kometa má v Třinci za sebou rozbruslení a chystá se na druhé finálové utkání
15.4.Nikdo z nás nevěší hlavu, byl to jen jeden zápas, řekl po prvním finále Marek Čiliak
15.4.Kometa zvládla druhý zápas na ledě Třince a vyrovnala stav finále!
14.4.VIDEO: Cesta Komety Brno do finále Generali play-off
14.4.První finálový zápas patřil Třinci. O osudu duelu rozhodly začátky třetin
13.4.Celosezónní dřina se vyplatila. Jsme ve finále a opět máme nejvyšší cíle, říká Martin Zaťovič
13.4.Možná jsem hledal kancelář, směje se Leoš Čermák, který si po tréninku přidává běháním po hale
13.4.Velké finále startuje! Kometa v sobotu začíná na ledě Třince
13.4.Důležité dopravní informace k promítání finálových zápasů na Zelném trhu
12.4.Musíme do toho jít stále naplno a hrát náš hokej, nabádá před finále Martin Nečas
12.4.Kometa má velkou šanci sáhnout si na pohár, věří legendární útočník Josef Černý
12.4.Nominace na MS do 18 let: Do Ruska jede pětice zlatých juniorů Komety i Libor Zábranský ml.
11.4.Klukům držím pěsti, přijedu je na finále povzbudit, říká loňský mistr Jozef Kováčik
10.4.Zlatý střelec Mikyska: Byl to nepopsatelný pocit, takovou branku dáte jednou za život
10.4.HISTORICKÉ OKÉNKO: V extraligovém play-off se Kometa s Třincem utká vůbec poprvé
10.4.Přenosy finále Generali play-off TELH budou opět na Zelném trhu
9.4.Informace o dobíjení permanentek a vstupenkách na finále s Třincem
9.4.Nečas před finále: Půjdeme do toho všichni naplno, abychom titul obhájili
8.4.VIDEO: Věříme si navzájem, lepší tým jsem nezažil, raduje se po postupu Čiliak
8.4.Finálová dvojice odtajněna. Kometa vyzve v souboji o mistrovský pohár Třinec

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál