Sezení vyprodáno! Předprodej zbývajících míst na stání startuje ve středu 8. června

B r n o – Od středy 8. června startuje volný prodej permanentních vstupenek na extraligovou sezónu 2016/2017. K dispozici jsou pouze permanentky a celosezónní karty na stání.

Permanentní vstupenka vs. celosezónní karta

Celosezónní karta bude platit na všechna domácí utkání v hraná v DRFG Areně v sezóně 2016/2017, včetně utkání vyřazovací části a přípravných utkání. K tomu jako bonus získá držitel celosezónní permanentky zdarma předplatné Kometa novin.

Permanentní vstupenka bude platit na všechna domácí utkání základní části Tipsport extraligy ledního hokeje hraná v DRFG Areně v sezóně 2016/2017. Permanentkáři budou mít předkupní právo pro případný nákup přátelských utkání a vstupenek na vyřazovací část.

Děti do 130 cm (včetně) mají vstupné zdarma.

Jak platit?

Prodej bude probíhat jen na hlavní pokladně DRFG Areny. Celosezónní karty a permanentní vstupenky lze zaplatit pouze v hotovosti.

Ceny permanentek a celosezónních karet na Tipsport extraligu 2016/2017 v DRFG Areně

Umístění v hale
Permanentní vstupenky
Celosezónní karty
stání
3.620,-
5.000,-

Termíny volného prodeje:

• Každé úterý od 9:00 do 17:00
  • Každý čtvrtek od 8:00 do 16:00
  • V den nedělního utkání je pokladna otevřena vždy od 14:00 do začátku utkání
  • V den utkání (úterý nebo pátek) je pokladna otevřena vždy od 10:00 do začátku utkání

Důležité informace:

• Při ztrátě permanentní vstupenky je nutno uhradit poplatek ve výši 500,- Kč. Přepis stojí 100,- Kč.
  • Při přepisu permanentní vstupenky nebo klubové karty je nutný souhlas majitele, tedy okopírovaný občanský průkaz a podepsaný souhlas s přepisem.
  • Permanentní vstupenku i celosezónní kartu můžete zaplatit i za své kamarády, stačí ji jen přinést s sebou.
  • Při nové koupi permanentních vstupenek nebo celosezónních karet je potřeba uvést Vaše datum narození, jméno, bydliště, emailovou adresu a telefon (z důvodů případné výměny či ztráty). Pokud budete kupovat permanentní vstupenku svému kamarádovi, nezapomeňte od něj zajistit výše vypsané údaje.
  • V případě koupě permanentky či celosezónní karty aktualizujte, případně doplňte, své kontaktní údaje. Předejdete tak zneužití své karty. Nebo si tak při její ztrátě zjednodušíte vystavení nové.
  • Ty z vás, kteří využívají pro dobíjení permanentek internetové rozhraní, případně uvolňují svá místa, prosíme o uvedení stejného kontaktního emailu, jaký používáte pro přihlášení na webu www.ticketportal.cz. Jen tak bude váš účet na internetu s permanentkou správně provázán.
  • Klub si vyhrazuje právo provést úpravu podmínek prodeje a podmínek vlastního konání zápasů (časových, místních, atd).