Kometa představila realizační tým pro sezónu 2017/2018

Kometa představila realizační tým pro sezónu 2017/2018
 

B r n o – Po mistrovském titulu Kometa rozhodně nezahálí. Dotahují se hráčské smlouvy, připravuje se tréninkový plán na letní přípravu a dolaďují se přípravné zápasy Komety. Samozřejmě i v návaznosti na los Ligy mistrů, který proběhne v půlce května. Co už je známé, je složení realizačního týmu. Nejen o tom hovořil Libor Zábranský v následujícím článku.

 

Ke složení nového realizačního týmu řekl majitel, generální manažer a hlavní kouč Komety Libor Zábranský následující: „Na pozici prvního asistenta bude Kamil Pokorný, asistentem a videokoučem zůstává Jiří Horáček. Petr Haken zůstává i nadále asistentem u A mužstva. Je zároveň manažerem mládeže a šéftrenér naší juniorky. Chceme, aby naši mladí hráči měli co nejlepší podmínky, které by je přibližovaly k áčku."

„Už jsem říkal dřív, že prostor musíme dávat nejen mladým hráčům, ale i mladym trenérům, aby se učili a nabírali zkušenosti. U našich mladých trenérů mají určitě potenciál - například Marek Moskal, Roman Meluzín, Jan Zachrla a další. Ti by měli trenérsky růst a dostat možnost nabrat zkušenosti i u dospělého profi hokeje. Celé play-off s námi travil i hlavní trenér Třebíče Martin Sobotka. Myslím, že to ocenil, a že to pro něj byla obrovská zkušenost. Takto bychom chtěli postupovat i v budoucnu a pokud bude prostor, tak dáme mladým trenérům šanci vidět práci u A týmu," říká Libor Zábranský.

To bylo tedy téma složení trenérského štábu. Jak se vyvíjí situace kolem útočníka Martina Erata? „S Martinem jsem měl jednání, v příštím týdnu odlétá do Nashvillu a vrací se v červnu. Požádal mě o čas na rozmyšlenou, já to samozřejmě respektuju. Řekl jsem mu, že dostane tolik prostoru, kolik bude potřebovat. Je to tedy otevřené."

Realizační tým Komety pro extraligovou sezónu 2017/2018

  • Hlavní kouč: Libor Zábranský
  • Asistenti: Kamil Pokorný, Petr Haken (současně trenér juniorky), Jiří Horáček (současně videokouč)
  • Šéftrenér brankářů: Radomír Daněk
  • Kondiční trenér: Miloš Peca
  • Vedoucí mužstva: Ota Železný
  • Ředitel sportovního úseku: Jaroslav Medlík
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál