Nominace na mistrovství světa odtajněna. Do Paříže se podívá obránce Jakub Krejčík!

Nominace na mistrovství světa odtajněna. Do Paříže se podívá obránce Jakub Krejčík!
 

Č e s k é B u d ě j o v i c e / B r n o – Po posledním utkání Carlson Hockey Games a Euro Hockey Tour v Českých Budějovicích odtajnil hlavní trenér reprezentace ČR, Josef Jandač, konečnou podobu soupisky na MS, které v letošním roce hostí Paříž a Kolín nad Rýnem. Barvy brněnské Komety bude na světovém šampionátu reprezentovat Jakub Krejčík, ten se na mistrovství světa podívá potřetí v kariéře. Dalším, kdo se podívá na turnaj, hraný ve Francii a Německu je bývalý hráč Komety, a současný hráč Chicaga Michal Kempný!

 

Nominace na MS 2017

Brankáři: Dominik Furch, Petr Mrázek, Pavel Francouz
Obránci: Radko Gudas, Jakub Jeřábek, Michal Kempný, Jan Rutta, Jan Kolář, Jakub Krejčík, Radim Šimek, Tomáš Kundrátek, Libor Šulák
Útočníci: Roman Červenka, Tomáš Plekanec, Michal Birner, Jakub Vrána, Jakub Lev, Jan Kovář, Roman Horák, Michal Řepík, Lukáš Radil, Tomáš Hyka, Robin Hanzl, Tomáš Zohorna, Petr Holík, David Pastrňák, Jakub Voráček.

Program MS v Paříži

Česká hokejové reprezentace odehraje, v rámci osmičlenné skupiny B, sedm duelů. Následně se hraje čtvrtfinále klasickou formou, tedy A1-B4, A2-B3 atd. Mistrovství začíná v pátek 5. května, nový mistr světa bude znám v neděli 21. května.

Pátek 5. května
Česko – Kanada

Sobota 6. května
Bělorusko – Česko

Pondělí 8. května
Finsko – Česko

Čtvrtek 11. května
Česko – Norsko

Pátek 12. května
Česko – Slovinsko

Neděle 14. května
Francie – Česko

Úterý 16. května
Česko – Švýcarsko 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál