OBRAZEM: Festival Life uzavřela autogramiáda hráčů brněnské Komety

B r n o – Od pátku do neděle hostilo brněnské Výstaviště festival Life a Kometa byla u toho. V rámci Unie sportovních klubů města Brna v pavilonu G2 měli návštěvníci možnost navštívit komeťácký stánek, kde se mohli vyfotit s mistrovským pohárem nebo si zastřílet na hokejovou branku. Užít si spoustu zábavy, zasportovat si a zaskákat si na nafukovacím hradě. Do toho si vyzkoušet i další sporty, projít si celý areál BVV a prožít pěkný den.

V rámci unijních klubů byla součástí nedělního programu i autogramiáda vybraných hráčů brněnské Komety. Konkrétně kapitána Leoše Čermáka, Alexe Malleta a Tomáše Svobody.

Foto: Vít Novák.

Další fotografie aktualizujeme ZDE.