Vyhrajte lístky do Kometa Expresu a vstupenky na utkání se Spartou v O2 areně!

B r n o – Po soutěžích na domácích zápasech připravila Kometa Brno další možnost, jak mohou fanoušci modrobílých barev získat místo pro sebe a svůj doprovod do vánočního Kometa Expresu včetně vstupenek na utkání Komety na Spartě 22. prosince. Stačí k tomu jedna povedená fotka!

Pravidla naší nové soutěže jsou jednoduchá. Protože Kometa Expres již začal brázdit železnice napříč republikou, můžete ho na různých místech spatřit už nyní.

Pošlete nám svoji fotku v komeťáckém dresu, čepici nebo třeba s šálou u modrobílé lokomotivy. Deset nejzajímavějších snímků zveřejníme a jejich autoři získají zpáteční jízdenku z Brna do Prahy Kometa Expresem a rovněž vstupenku na zápas Komety se Spartou v O2 areně pro sebe i svůj doprovod!

Snímky můžete posílat na emailovou adresu kometaexpres@kometagroup.cz. Těšíme se na ně!