Tribuna E zůstává na utkání s Pardubicemi otevřena, prodej vstupenek byl zahájen!

B r n o – Prezident ČSLH Tomáš Král zrušil rozhodnutí předsedy disciplinární komise ELH, kterými byla klubům HC Kometa Brno a HC Škoda Plzeň uzavřena část hlediště pro domácí zápasy s kluby HC Dynamo Pardubice, resp. Piráti Chomutov. Na nedělní utkání Komety s Pardubicemi tedy zůstane tribuna E brněnské DRFG Areny otevřena. Prodej vstupenek na tribunu E odstartoval prostřednictvím internetového serveru Ticketportal a v neděli od 13:00 bude otevřena hlavní pokladna DRFG Areny.

Prezident ČSLH současně inicioval svolání mimořádné valné hromady APK LH, která se sejde ve čtvrtek 8. 2. 2018.

„Považuji za neúnosné, aby byly vedení soutěže a disciplinární komise extraligy vystavovány eskalujícím útokům za to, že plní řády, které navrhly a schválily kluby. Využil jsem proto své pravomoci a rozhodl o zrušení rozhodnutí s tím, že o dalším postupu rozhodne valná hromada APK LH, stejně jako tomu bylo v srpnu a v listopadu 2017,“ uvedl prezident ČSLH Tomáš Král.

Prodej vstupenek na internetu

Vstupenky jsou v prodeji ZDE!

V neděli bude hlavní pokladna DRFG Areny otevřena mimořádně od 13:00!