Prali se o vyrovnání, ale opět padli. Došly nám síly, litoval Kavický

B r n o - V sobotu odpoledne čekal starší dorost další důležitý zápas, a to proti Plzni. Přes velice bojovný a obětavý výkon modrobílí body nezískali a prohráli 3:4. Nejvíc k duelu mohl říct šestnáctiletý Daniel Kavický, který v oslabení vstřelil kontaktní branku svého týmu a svoji aktivitou se hnal za vyrovnáním, které však bohužel nepřišlo.

„Po pátečním neúspěchu jsme už chtěli bodovat, hráli jsme bojovně, ale nestačilo to“, povzdechl si Kavický. Po dobré první třetině mohli svěřenci Marka Moskala žehrat zejména na nepovedenou prostřední část. „První třetina byla fakt dobrá. Naopak Druhé třetiny jsou u nás tragická, musíme na nich zapracovat.“

Útočník domácích pět minut před koncem snížil povedenou trefou. Na jeho gólu se velkou mírou podílel i Marek Minárik. „Nebyla to jen moje zásluha, Mára mi to tam dobře poslal a já už to měl do prázdné,“ popisuje.

Sám Kavický byl na ledě velice aktivní i v závěru a sám byl blízko vyrovnání. „Na konci nám už asi docházely síly“, smutnil po zápase střelec kontaktního gólu.

Jeho tým v následujícím týdnu čekají dva venkovní zápasy, na ledě Liberce a Sparty. „Tento výsledek musíme hodit za hlavu a dobře se připravit na venkovní trip, co nás čeká příští týden“, uzavírá útočník modrobílých.