.

VIDEO: Zápas jsem si užíval, hrát s takovými hráči je super, líčí Petr Kratochvíl

B r n o – Poslední domácí utkání před olympijskou přestávkou odehrála Kometa proti sedmým Pardubicím. Do zápasu zasáhl i dvacetiletý útočník Petr Kratochvíl, který do úvodu utkání naskočil do první formace spolu s Holíkem a Zaťovičem. Kratochvíl strávil letos nejvíce času v Třebíči, odkud byl do Brna na zápas povolán. „Styl, který se snažíme v Třebíči hrát, je podobný tomu v Brně, aby případný přesun nebyl tak těžký," povídá mladý útočník.