Druhý komeťák na turnaj Karjala! Národní dres oblékne i Jakub Krejčík

B r n o – Jen pár chvil po vítězném zápase Komety v Jihlavě ohlásil trenér národního týmu Josef Jandač dodatečnou nominaci na blížící se finský turnaj Karjala. Místo třineckého Vladímra Rotha, jehož zranění se v posledních dnech nezlepšilo, povolal Jandač do zadních řad národního výběru i obránce brněnské Komety Jakuba Krejčíka. Šikovný zadák, který v seniorské reprezentaci naskočil už do 66 zápasů včetně tří světových šampionátů, doplní ve výběru pro finský turnaj svého parťáka z Komety Martina Zaťoviče.

Nominace České republiky na turnaji Karjala

Brankáři: Patrik Bartošák, Pavel Francouz a Marek Mazanec.

Obránci: Jakub Krejčík, Tomáš Kundrátek, Michal Moravčík, Vojtěch Mozík, Jakub Nakládal, David Němeček, Ladislav Šmíd, Libor Šulák a Ondřej Vitásek.

Útočnici: Michal Birner, Milan Gulaš, Roman Horák, Jakub Klepiš, Jan Kovář, Dominik Kubalík, Jakub Lev, Tomáš Mertl, Andrej Nestrašil, Lukáš Radil, Michal Řepík, Jiří Sekáč a Martin Zaťovič.

Program turnaje Karjala 2017:

Středa 8. listopadu:
18:00 Švédsko – Česko (Örebro)
12:15 Švýcarsko – Kanada (Biel)
Ćtvrtek 9. listopadu:
17:30 Finsko – Rusko (Helsinky)
Pátek 10. listopadu:
14:00 Česko – Švýcarsko (Helsinky)
17:30 Kanada – Švédsko (Helsinky)
Sobota 11. listopadu:
12:30 Švýcarsko – Rusko (Helsinky)
16:30 Finsko – Švédsko (Helsinky)