.

FOTO: Cesta od DRFG Areny na Zelný trh. Na hráče čekalo 12 tisíc fanoušků!

B r n o – Nekončící oslavy mistrovského titulu měly své pokračování v sobotu. Hráči Komety se krátce po obědě vydali nejprve na radnici, kde je očekávali primátor města Brna Petr Vokřál a hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, aby následně přijeli oslavit se svými fanoušky zisk cenné trofeje do epicentra finálového dění, tedy na Zelný trh. V galerii si můžete prohlédnout cestu hráčů od své domovské DRFG Areny až na Zelný trh.

Na Zelném trhu čekalo na hráče něco kolem dvanácti tisíc fanoušků. Jak symbolické. Dvanáctý titul, dvanáct výher v play-off a také dvanáct tisíc piv od generálního partnera klubu, pivovaru Starobrno, který v rámci oslav nachystal pro fanoušky tuto tekutou odměnu.

Fandilo se, zpívalo se, celý realizační tým a hráči přišli na podium, aby přivítali mohutný fanouškovský dav, nechyběla autogramiáda a další doprovodné akce. Pestrá zábava byla ukončena krátce po 18 hodině, hráči nasedli do speciálního otevřeného autobusu a vyrazili zpět ke své hokejové hale.

Nejen speciální autobus, které pro hráče zapůjčila a připravila společnost JEREX, vezl hokejisty brněnské Komety. Od haly vyrazila na Zelňák i rolba Maruška, která prošla před odjezdem speciální úpravou a mohla tak majitele klubu Libora Zábranského, prezidenta Egberta F. Zündorfa a další členy klubu odvést na místo, kde čekali fanoušci.

Ať už jste s námi byli celou sezónu, nebo jen na rozlučce, doufáme, že s námi budete i v dalších sezonách. Těšíme se na vás zase v září, kdy startuje nový ročník extraligy.

Rolba Maruška krouží tradičně po ledové ploše, nyní to vzala rovnou na Zelný trh. Foto: Michal Eger.
Pánové, nastupovat, za chvíli vyrážíme. Foto: Michal Eger.
Oslavy mohou naplno propuknout. Foto: Michal Eger.
Oslavy v plném proudu. Foto: Michal Eger.

Foto:

Více fotografií ZDE.
Další porce fotografií naleznete ZDE.
Setkání s primátorem a hejtmanem.