Informace pro fanoušky ohledně vstupenek na venkovní zápas Ligy mistrů ve Finsku

B r n o – Pokud se chystáte na venkovní utkání Komety v rámci Champions Hockey League proti našemu soupeři ze Švýcarska EV Zug, máme pro vás informaci ohledně rezervace a koupě vstupenek.

Zájemci, kteří by rádi vycestovali na čtvrtfinálový zápas CHL proti finskému týmu JYP Jyväskylä a podpořili tak Kometu na venkovním utkání, mohou si rezervovat vstupenky také skrze náš klub. Vstupenky vám zarezervujeme do sektoru hostů. Rezervace vstupenek je na jméno a příjmení osoby a lístek si můžete vyzvednout a zaplatit u pokladen na aréně našeho soupeře.

Veškeré informace o zajištění rezervace a platbě vám poskytne Dominik Verner. Dotazy a případné rezervace mu můžete zasílat na adresu: d.verner@kometagroup.cz, nebo se zeptat telefonicky na: +420 776 116 635 od 8:30 do 17:00 každý všední den.