Informace pro fanoušky ohledně vstupenek na venkovní zápasy Ligy mistrů

B r n o - Pokud se chystáte na venkovní utkání Komety v rámci Champions Hockey League proti našim soupeřům z Norska, Finska a Švédska, máme pro vás informace ohledně rezervace a koupě vstupenek.

Zájemci, kteří by rádi vycestovali na zápasy proti Stavangeru Oilers, KalPy Hockey a Malmo Redhawks a podpořili tak Kometu i na venkovních utkáních, si mohou rezervovat vstupenky také skrze náš klub. Vstupenky vám zarezervujeme do sektoru hostí u našich soupeřů. Rezervace vstupenek je na jméno a příjmení osoby a lístek si můžete vyzvednout a zaplatit u pokladen na arénách našich soupeřů.

Veškeré informace o zajištění rezervace a platbě vám poskytne Dominik Verner. Dotazy a případné rezervace mu můžete zasílat na adresu: d.verner@kometagroup.cz, nebo se zeptat telefonicky na: +420 776 116 635.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ PROTI STAVANGERU OILERS

Na zápas v norském Stavangeru proti místním Oilers pak můžete zakoupit vstupenku do sektoru hostí přímo skrze norský Ticketmaster na níže uvedeném odkazu nebo si vstupenku rezervovat skrze Dominika Vernera a pak též zaplatit až na místě.

Vstupenky na zápas v DNB Aréně norského Stavangeru Oilers: Vstupenky na Stavanger ZDE.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ PROTI KALPA HOCKEY

Vstupenku na utkání ve finském Kuopiu proti KalPa Hockey si můžete zarezervovat u našeho kolegy Dominika Vernera. Vstupenku pak zaplatíte na pokladnách Data Group Areny. Na rozmístění sektoru hostí A4/A5 na sezení a A6 na stání se můžete podívat zde: Vstupenky na Kalpa Kuopio ZDE.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ PROTI REDHAWKS MALMO

Vstupenku na utkání ve švédském Malmö proti Redhawks si můžete též zarezervovat u našeho kolegy Dominika Vernera. Vstupné se též platí až na pokladně Malmö Isstadion před samotným utkáním. Pro tento zápas bude později aktualizována informace ohledně prodeje vstupenek online a informace o umístění sektoru hostí v aréně.

Doplňujeme informaci pro fanoušky chystající se na venkovní utkání CHL v Malmö. Vstupenky si od dnešního dne můžete zakoupit také online na následujícím odkazu:

Vstupenky online ZDE.