Marcel Haščák a Peter Trška byli nominováni do slovenské reprezentace!

B r n o – Klubová sezóna skončila, v Brně i nadále v plném proudu pokračují mistrovské oslavy, na které jihomoravská metropole čekala více než půl století. Na dveře však klepe vrchol reprezentační sezóny v podobě Mistrovství světa, které se letos koná v Paříži a v Kolíně nad Rýnem. Svou pozvánku do širšího kádru slovenské hokejové reprezentace si vyloužili i dva brněnští hráči - obránce Peter Trška (v play-off 7 zápasů, 0+0) a útočník Marcel Haščák (v play-off 14 zápasů, 4+6).

Hlavní kouč slovenského národního týmu se vyjádřil i na adresu Marka Čiliaka, který prožil skvělé vyřazovací boje, ale nakonec svou pozvánku nedostal: "Máme tu brankáře, které jsme testovali celou sezónu. Bylo by to dost narychlo, nemáme už prostor, musíme se soustředit na brankáře, které jsme už odzkoušeli. V brankářské otázce je kompetentní rozhodovat trenér brankářů." Oběma nominovaným přejeme hodně štěstí a úspěchů.