Musíme více střílet, abychom dávali góly, říká útočník staršího dorostu Erik Meluzín

B r n o – Vyrovnaný duel s druhým týmem tabulky skupiny D sehráli starší dorostenci brněnské Komety. Nakonec jihlavské Dukle podlehli 2:3 v prodloužení, přestože dokázali smazat dvougólovou ztrátu. Vyrovnání zařídil ve 35. minutě trefou ze samostatného brejku patnáctiletý Erik Meluzín, jenž zaznamenal svůj první gól sezony ve starším dorostu.

Jak hodnotíte čtvrteční utkání s Jihlavou?
Do zápasu jsme vstoupili špatně. Moc jsme nebruslili, ale ve druhé třetině se nám podařilo dorovnat stav. Potom jsme se zlepšili a třetí část byla z naší strany taky dobrá. V prodloužení jsme inkasovali gól. Už jsme byli na ledě dlouho a oni se trefili.

Jste i vzhledem k průběhu rádi za bod, nebo jste chtěli vyhrát?
Jasně, že jsme chtěli vyhrát. Prohra nás štve. Měli bychom víc bodů a lépe by se nám nastupovalo do páteční odvety.

Během dvou minut ve druhé třetině jste vyrovnali. Byla šance na obrat?
Cítili jsme šanci, tlak jsme měli. Musíme ale ještě více střílet, abychom dávali góly.

V pátek vás čeká s Jihlavou odveta. Letos se hraje systémem, že hrajete dvě utkání se stejným soupeřem ve dvou dnech. Jak vám to vyhovuje?
Myslím, že je to v pohodě. Prostě hrajeme dva zápasy po sobě se stejným týmem a pak máme týden volno.

Co si odnesete do pátečního duelu?
Musíme nastoupit od začátku a držet tempo celých šedesát minut. Nesmíme si myslet, že to přijde samo.