První utkání nové sezóny našich malých hokejistů

B r n o – První zářijovou sobotu proběhl Turnaj o pohár Martina Erata určený ročníkům 2008 a 2010. Naši nejmenší školou povinní, tedy ročník 2010 pod vedením hlavního trenéra Davida Harmina, se postarali o obrovské překvapení. Plni elánu a nadšení vstupovali do každého nového zápasu, který byl pro ně velkou výzvou.

Za celý den odehráli sedm zápasů a u každého museli tvrdě ukázat, že jsou na svých místech, a že se s nimi musí počítat. Po tvrdém prvním vyřazovacím kole, uspěli a postoupili do čtvrtfinále, kde hráli proti Chomutovu, pak semifinále proti Třinci a do finále vstupovali proti Hradci Králové.

Po sérii zápasů se umístili na nádherném druhém místě a obdrželi stříbrné medaile. Nejlepším hráčem týmu Komety ročník 2010 byl vyhlášen brankář David Minx. Turnaj byl obsazen malými hokejovými nadějemi klubů napříč Českou republikou, přijeli i soupeři ze Slovenska. Celkem se zúčastnilo deset klubů a konkurence byla opravdu veliká. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za opravdu nádherný zážitek.