Ředitel FNUSA v Brně Martin Pavlík převzal od Komety šek na 312.146,-

B r n o – V sezóně 2013/2014 pořádala HC Kometa Brno dvě velké aukce dresů. Nejprve odehrála ve třech sadách dresů mapující historii i současnost klubu výroční utkání proti kladenským Rytířům, posléze do společné aukce putovaly hrané a podepsané dresy ze základní části, domácích utkání čtvrtfinále a finálových zápasů proti Zlínu. Bylo předem avizováno, že výtěžek z aukcí půjde na nákup nových lůžek ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, a také se tak stalo. Slavnostní šek v hodnotě úctyhodných 312.146,- Kč převzal při utkání 20. kola Tipsport extraligy přímo na ledové ploše ředitel FNUSA v Brně Martin Pavlík.

Ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Martin Pavlík s Lukášem Bajerem a Lucií Odehnalovou z marketingu Komety.