.

Skvělý obrat a druhá výhra! Dvacítky na turnaji pěti přehrály Švédy, trefil se Nečas

Skvělý obrat a druhá výhra! Dvacítky na turnaji pěti přehrály Švédy, trefil se Nečas
 

B r n o / L a h t i – Reprezentační výběr do 20 let potvrzuje, že se silnou generací ročníku 1999 a níže se bude muset počítat i v letošní sezóně. Čeští mladíci po výhře nad domácím výběrem zvládli o den později na Turnaji čtyř zemí ve Finsku také duel s druhým severským soupeřem – Švédskem – které národní tým po obratu přehrál 4:2 a s Ruskem si zahraje o celkový triumf na tomto podniku. Do utkání zasáhlo opět i kvarteto brněnských hokejistů – obránci Dalimil Mikyska s Filipem Králem a útočníci Martin Nečas s Tomášem Havránkem. Nečas se navíc zapsal i do střelecké listiny, když ve třetí části pečetil při přesilovce 5 na 3 výhru Čechů čtvrtou trefou. Gratulujeme!

 

Česko U20 - Švédsko 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Hrabík (Safin, Kvasnička), 31. Kodýtek, 48. Kodýtek, 52. Nečas (Doudera, Kaut) – 12. Fjellström, 17. Thilander (Stal Lyrenäs)

Sestava ČR U20: Klouček (Brízgala) – Buchtela, Sirota, Kvasnička, Král, Hrdinka, Mikyska – Zachar, Nečas, Doudera, Najman, Kaut, Zadina, Davídek, Havránek, Chytil, Hrabík, Helt, Safin, Kodýtek, Michnáč.

Závěrečný duel turnaje čeká českou reprezentaci do 20 let v sobotu 26.8. od 16:00 proti Rusku!

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál