.

Týden bez juniorského hokeje, dorosty odehrají po dvou zápasech, mladší jednou doma

B r n o – Následující týden přinese čtyři mládežnická utkání, oba dorosty odehrají shodně po dvou duelech. Zatím co trápící se starší dorost prověří týmy z horní poloviny tabulky. Tak mladší dorost změří síly s týmy, které na vedoucí Kometu ztrácí velké množství bodů.

Starší dorost čekají dva zápasy venku ve dvou dnech

V pátek 9.2 vstoupí hokejisté brněnského staršího dorostu do utkání na ledě Bílých Tygrů z Liberce. Liberečtí dominují soutěži a po osmnácti zápasech se pyšní 42 body a vedou tak tabulku "ELSD II – o pořadí v play off".

21. kolo 2. Části extraligy staršího dorostu
pátek
9. 2. 2018
17:00 hod.
Bílý Tygři Liberec HC Kometa Brno Home Credit Arena

O den později se starší dorostenci Komety postaví proti odvěkému rivalovi, pražské Spartě. Hokejisté z hlavního města si nevedou tak dobře jako páteční soupeř Komety, ale i tak budou těžkým soupeřem. Zisk třiceti bodů jim přisuzuje šestou příčku.

22. kolo 2. části extraligy staršího dorostu
10. 2. 2018
13:00 hod.
HC Sparta Praha HC Kometa Brno Tipsport Arena, Praha

Mladší dorost doma vyzve Havlíčkův Brod a poté zamíří do Jihlavy

Mladším dorostencům se poměrně daří a hned ve čtvrtek vyzvou svého pronásledovatele z tabulky, Havlíčkův Brod. Ten na vedoucí Kometu ztrácí propastných 11 bodů. Papírové předpoklady v tomto případě jednoznačně hrají ve prospěch Komety, neboť v dosavadních dvou domácích duelech vždy Havlíčkův Brod dokázala porazit.

12. kolo ELIOD ELMD
čtvrtek
8. 2. 2018
18:00 hod.
HC Kometa Brno BK Havlíčkův Brod DRFG Arena

V sobotu zamíří mladší dorost do Jihlavy, kde ve dvanáct hodin vyzve tamní Duklu. Dukla vybojovala v pětadvaceti zápasech 31 bodů, což ji řadí na čtvrtou příčku tabulky skupiny D.

13. kolo ELIOD ELMD
10. 2. 2018