.

V DRFG Areně proběhl veřejný komentovaný trénink Komety

B r n o – Vánoční svátky se blíží, Kometa každoročně svým fanouškům naděluje možnost podívat se na volně přístupný trénink A - týmu, ale také mohou nahlédnout pod pokličku domovského stánku brněnského klubu. Dopolední program byl pestrý, krom zmíněného tréninku se na ledě objevily krasobruslařsky, které předvedly své umění a pobavily diváky svým programem.

Po úpravě ledu nastoupil na hrací plochu DRFG Areny komeťácký tým, který v pátek porazil Hradec Králové. Nejprve trenér Petr Haken seznámil diváky s tím, co se bude během dopoledního programu dít a co na hráče během pětačtyřicetiminutového tréninku čeká. Popsal běžnou tréninkovou rutinu tak, aby i laik pochopil, co se na ledě bude odehrávat.

Následoval komentář trenéra Martina Pešouta, který postupně vysvětloval jednotlivé části tréninku. Doprovodný program měl na starost tradiční moderátor zápasů Komety Michal Chylík. Divákům se musel program líbit, zároveň mohou tento trénink brát jako pozvánku na nedělní utkání s Mladou Boleslaví. Startujeme od 17:00.

Fotografie z tréninku zde