.

Ve čtvrtek 15. června startuje volný prodej permanentek na stání

B r n o – Od čtvrtka 15. června odstartuje prodej permanentních vstupenek a celosezónních permanentek na sezónu 2017/2018. Nyní přinášíme termíny, kdy má hlavní pokladna DRFG Areny otevřeno. Prodej potrvá do 27. června, otevřeno bude vždy v úterý a ve čtvrtek. Prodávat se budou pouze permanentky na stání!

Ceny vstupenek na jednotlivá mistrovská domácí utkání základní části Tipsport extraligy 2017/2018 v DRFG Areně

• Sezení 300,-
  • Stání 190,-

• Ceny permanentek a celosezónních karet na Tipsport extraligu 2017/2018 v DRFG Areně

Celosezónní karty
    4.000,-
    6.000,-

Ceny vstupenek na Ligu mistrů

Volné vstupenky
    sezení
    200,-
    300,-
    90,-
    190,-

Ceny vstupenek na přátelská utkání

Volné vstupenky
    sezení
    80,-
    100,-
    50,-
    70,-

Permanentní vstupenka na základní část vs. celosezónní karta

Celosezónní karta bude platit na všechna domácí utkání hrané v DRFG Areně v sezóně 2017/2018, včetně utkání vyřazovací části, přípravných utkání a Ligy mistrů (základní skupina a případné další zápasy).

Pokud držíte v rukou celosezónní kartu na stání, ušetřili jste v loňském mistrovském ročníku celkem 2220 Kč.

Pokud zakoupíte klasickou permici na stání na základní část, ušetříte celkově 940 Kč oproti běžným vstupenkám. (26 zápasů v základní části).

Permanentní vstupenka bude platit na všechna domácí utkání základní části Tipsport extraligy ledního hokeje hraná v DRFG Areně v sezóně 2017/2018. Permanentkáři budou mít předkupní právo pro případný nákup vstupenek na přátelská utkání, Ligu mistrů a vyřazovací část, tedy play-off.

Program plný benefitů pro naše fanoušky: Kometa Legends Card

Jak platit?

Prodej bude probíhat jen na hlavní pokladně DRFG Areny. Celosezónní karty i permanentní vstupenky lze zaplatit pouze v hotovosti.

Termíny předprodeje

Datum předprodeje
    Dny předprodeje
    Čas předprodeje
    15. června
    čtvrtek
    20. června
    úterý
    22. června
    čtvrtek
    27. června
    úterý

Důležité informace:

• Při přepisu permanentní vstupenky nebo celosezónní permanentky je nutný souhlas majitele, tedy okopírovaný občanský průkaz a podepsaný souhlas s přepisem.
    • Permanentní vstupenku i celosezónní kartu můžete zaplatit i za své kamarády, stačí ji jen přinést s sebou.
    • Uvolnit se dá i celosezónní karta
    • Při nové koupi permanentních vstupenek nebo celosezónních karet je potřeba uvést Vaše datum narození, jméno, bydliště, emailovou adresu a telefon (z důvodů případné výměny či ztráty). Pokud budete kupovat permanentní vstupenku svému kamarádovi, nezapomeňte od něj zajistit výše vypsané údaje.
    • V případě koupě permanentky či celosezónní karty aktualizujte, případně doplňte, své kontaktní údaje. Předejdete tak zneužití své karty. Nebo si tak při její ztrátě zjednodušíte vystavení nové.
    • Ty z vás, kteří využívají pro dobíjení permanentek internetové rozhraní, případně uvolňují svá místa, prosíme o uvedení stejného kontaktního emailu, jaký používáte pro přihlášení na webu www.ticketportal.cz. Jen tak bude váš účet na internetu s permanentkou správně provázán.
    • Kometa si vyhrazuje právo provést úpravu podmínek prodeje a podmínek vlastního konání zápasů (časových, místních, atd).