Žákovská družstva brněnské Komety zažívají povedenou sezónu

B r n o – Vánoční svátky znamenají pauzu i pro žákovské týmy brněnské Komety. Pojďme se podívat jak se daří osmákům, sedmákům, šesťákům a páťákům v dresu Komety Brno.

Osmáci se drží ve středu tabulky

Hráči osmé třídy odehráli v letošním ročníku zatím 18 zápasů, z toho z deseti odešli jako vítězové, osmkrát na svého soupeře nestačili. V Lize starších žáků A, ročníků 2003-2004, skupině 4 se drží na čtvrté příčce, se ziskem 22 bodů. Zajímavostí je, že z osmi duelů na domácím ledě dokázali vybojovat 13 bodů z 16 možných.

Tabulka Ligy starších žáků A

Sedmáci ztratili pouze tři body

Svěřenci trenéra Jiřího Horáčka procházejí svojí skupinou jako nůž máslem. Z dosavadních osmnácti zápasů dokázali svého soupeře porazit šestnáctkrát! Jednou remizovali a jednou na svém ledě těsně prohráli se Vsetínem.

Šestá třída Komety drží vyrovnanou bilanci

Šesťáci Brňanů bojují Lize mladších žáků C, konkrétně tedy ročníky 2005 - 2006. Jejich skupinu vede suverénní Dukla Jihlava, jenž vyhrála všech 17 zápasů. Kometa se drží na třetím místě, se ziskem 19 bodů. Devětkrát odcházeli komeťáci jako vítězové, jednou remizovali a zbývajících sedm duelů prohráli. Svěřenci Martina Máši mají relativně vyrovnané skóre (76:79), vyrovnanější bilanci má už jen Olomouc (91:90).

Tabulka Ligy mladších žáků C

Pátá třída Komety srdnatě bojuje

Tým trenéra Pavla Zubíčka odehrál prozatím sedmnáct duelů. Mladíci jedenáctkrát odešli jako poražení, jednou remizovali a pětkrát dokázali svého soupeře porazit. Nutno dodat, že v těchto mládežnických kategoriích o výsledky až tak tolik nejde. Kluci potřebují nabírat především zkušenosti.