Ptejte se » Lukáš Nahodil

Opět máte možnost ptát se vybraného hráče Komety prostřednictvím offline rozhovoru. V anketě na klubovém webu jste vybrali útočníka brněnské Komety Lukáše Nahodila, který před sezónou přišel z Pardubic. Otázky na rodáka z Třebíče můžete pokládat prostřednictvím webu, vybrané odpovědi poté zveřejníme v zářijovém čísle Kometa novin (vychází 22. září 2017).

Zobrazuji odpovědi 1 - 8 z 8 odpovědí v této kategorii celkem.

Jarek 5.9.2017, 10:08 | odp. 6.10.2017, 10:56
Ahoj Lukáši,veděl jsi už dopředu,že by jsi chtěl hrát v Brně?
Věřil jsi kometě minulou sezonu že titul vyhraje?

Odpověď:
Klukům jsem to moc přál. Spoustu jsem jich znal, než jsem přišel. Nevěděl jsem do posledního kola baráže, co bude v další sezóně. Až pak jsem se dozvěděl, že má Kometa zájem. Když nabídka přišla, byl jsem za ni šťastný.

Lukáš Z. 5.9.2017, 13:45 | odp. 6.10.2017, 10:55
Ahoj Lukáši, proč jsi změnil číslo z 25 na 19 ? Musím zi k tomu popřát hodně štěstí, protože hráči s 19 v Kometě vždy moc dlouho nevydrželi. Smajlík

Odpověď:
Od mladých let jsem hrával s číslem 19. Chtěl jsem ho mít i v Pardubicích, ale byl tam Libor Pivko, pak Vašek Benák, takže na mě v uvozovkách zbyla 25. Děkuji za přání, doufám, že tady tu statistiku prolomím. (úsměv)

Alois 5.9.2017, 16:52 | odp. 6.10.2017, 10:55
Ahoj Lukáši chtěl bych se zeptat jak se ti hraje v kometě a co říkás na brněnske fanoušci díky za odpověď

Odpověď:
Zatím je to dobré, jen bych chtěl, abych se dokázal střelecky prosadit a začalo mi to tam padat. Fanoušci jsou neskuteční, to už jsem poznal, když jsem jezdil do Brna s Pardubicemi. Jsou v podstatě šestý a ještě lépe sedmý hráč na hřišti.

Jirka Jč 5.9.2017, 20:00 | odp. 6.10.2017, 10:55
Ahoj Lukáši, co Tě vlastně přivedlo do Komety a jak hodnotíš přípravu na novou sezonu?

Odpověď:
Příprava byla super. Prohráli jsme jen jeden zápas na nájezdy, v Lize mistrů odehráli kvalitní duely, takže mohou převažovat jen samá pozitiva.

Martin V. 6.9.2017, 11:30 | odp. 6.10.2017, 10:54
Ahoj Lukáši,
měl jsi i nějaké zajímavé nabídky ze zahraničí při odchodu z Pardubic? Pokud ano, co rozhodlo pro Kometu?

Odpověď:
Asi nic konkrétního ze zahraničí nebylo. Pro Kometu rozhodlo to, že je to v současné chvíli top klub v České republice. Navíc jsme se s manželkou dohodli, že je čas na změnu. Po sedmi letech jsme odešli z Pardubic a chtěli být blíž domovu.

Denča Ď. 11.9.2017, 09:34 | odp. 6.10.2017, 10:54
Ahoj Lukáši, chci se zeptat, jak si rozumíš s celým týmem a jak jsi se spoluhráči spokojený. A jak by jsi porovnal Kometu s Pardubicemi? Jinak hodně štěstí a spoustu úspěchů v letošní sezóně. <3

Odpověď:
V kabině je skvělá parta. Jediný já jsem tady vlastně nový. Všichni se znají, jen já jsem před letošní sezónou došel a jsem rád, že mě kluci přijali úplně v klidu.

97 11.9.2017, 15:58 | odp. 6.10.2017, 10:54
Čau Lukáši, jaký rozdíl je v zázemí HC Pardubic a HC Komety? Kdo je tvůj hokejový vzor? Nejlepší hráč světa podle tebe, nejlepší hráč Česka podle tebe. Kdo tě přivedl k hokeji a co ty a rodina? Po hokejové kariéře plánuješ se v hokeji dále angažovat např. jako trenér atd. Co bys pověděl o Třebíči jako klubu... Díky a hodně zdaru.

Odpověď:
V Pardubicích je větší kabina, jinak je to celkově v zázemí podobné a kvalitní. Nemohu si rozhodně stěžovat, Kometa má výborné zázemí a tréninkové podmínky. Vzorem byl v mládí Jarda Jágr, teď už to není o vzorech. Aktuálně nejlepším hráčem světa je Connor McDavid. K hokeji mě přivedli rodiče, táta se domluvil se známými, kteří měli stejně starého syna, takže od šesti let jsme jezdili do Třebíče na zimák. Rodina? V létě jsem se oženil, hledáme byt, a co přijde, to přijde. (úsměv) Doufám, že zatím otázku, co bude po kariéře, nebudu muset řešit. Přemýšlel jsem po skončení kariéry o trenéřině, po střední škole jsem začal studovat vysokou, ale ukázalo se, že studium je časově náročné. Na Třebíč mám spoustu dobrých vzpomínek, vychovali mě, hrál jsem tam v mládeži, v chlapech. Nemůžu říct nic špatného, fandím jim.

Milan Sokol 11.9.2017, 21:02 | odp. 6.10.2017, 10:53
Čau Lukáši.
Jakého hráče jsi měl v Pardubicích nejradši a jaký trenér byl v Pardubicích nejlepší ??

Odpověď:
Asi bych zmínil Tomáše Kauta a Lukáše Radila, s nimi jsem si rozuměl nejvíc. Každý trenér mi něco dal do života a vryl se mi do paměti. Na každého si určitě vzpomenu.