.

Zápasy » Výsledky extraligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

7. čtvrtfi 16.3.2011 Liberec Slavia 3:4p
52 20.2.2011 Kometa Slavia 1:5
52 20.2.2011 K. Vary Sparta 1:2
52 20.2.2011 Pardubice Ml. Boleslav 1:0
52 20.2.2011 Liberec Č.Budějovice 5:2
52 20.2.2011 Vítkovice Třinec 5:4
52 20.2.2011 Plzeň Zlín 1:0
52 20.2.2011 Kladno Litvínov 3:5
51 18.2.2011 Třinec Plzeň 4:0
51 18.2.2011 Ml. Boleslav Slavia 1:0
51 18.2.2011 Kladno Kometa 1:5
51 18.2.2011 Sparta Vítkovice 2:4
51 18.2.2011 Litvínov Liberec 4:3
51 18.2.2011 Č.Budějovice K. Vary 2:1sn
51 18.2.2011 Zlín Pardubice 2:3p
50 16.2.2011 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
50 16.2.2011 Č.Budějovice Litvínov 5:2
50 16.2.2011 Plzeň Kometa 4:1
50 16.2.2011 Pardubice Kladno 7:3
50 16.2.2011 Sparta Liberec 3:2sn
50 16.2.2011 K. Vary Zlín 2:3sn
50 15.2.2011 Slavia Třinec 2:1
49 6.2.2011 Zlín Vítkovice 5:1
49 6.2.2011 Třinec Liberec 5:0
49 6.2.2011 Sparta Č.Budějovice 3:5
49 6.2.2011 Kometa Pardubice 1:4
49 6.2.2011 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
49 6.2.2011 Kladno Slavia 3:4sn
49 6.2.2011 Litvínov K. Vary 2:3
48 4.2.2011 Sparta Litvínov 0:1
48 4.2.2011 Plzeň Kladno 2:1sn
48 4.2.2011 Vítkovice Kometa 5:0
48 4.2.2011 Pardubice Slavia 1:3
48 4.2.2011 Liberec Ml. Boleslav 3:0
48 4.2.2011 Č.Budějovice Zlín 1:2sn
48 3.2.2011 K. Vary Třinec 2:4
47 1.2.2011 Třinec Litvínov 1:3
47 1.2.2011 Kladno Liberec 0:3
47 1.2.2011 Zlín Sparta 3:0
47 1.2.2011 Ml. Boleslav K. Vary 5:3
47 1.2.2011 Kometa Č.Budějovice 2:5
47 1.2.2011 Pardubice Vítkovice 4:0
47 1.2.2011 Slavia Plzeň 4:3sn
46 30.1.2011 K. Vary Slavia 3:2sn
46 30.1.2011 Sparta Ml. Boleslav 4:2
46 30.1.2011 Č.Budějovice Třinec 4:1
46 30.1.2011 Liberec Kometa 5:2
46 30.1.2011 Vítkovice Kladno 2:1sn
46 30.1.2011 Plzeň Pardubice 3:2
46 30.1.2011 Litvínov Zlín 3:1
45 28.1.2011 Třinec Zlín 7:1
45 28.1.2011 Kladno K. Vary 0:4
45 28.1.2011 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
45 28.1.2011 Pardubice Č.Budějovice 1:0
45 28.1.2011 Slavia Liberec 2:1p
45 28.1.2011 Kometa Sparta 1:0
45 27.1.2011 Plzeň Vítkovice 3:1
35 25.1.2011 Sparta Litvínov 1:4
44 23.1.2011 Slavia Vítkovice 4:3
44 23.1.2011 K. Vary Kometa 2:4
44 23.1.2011 Zlín Ml. Boleslav 2:1
44 23.1.2011 Pardubice Liberec 3:5
44 23.1.2011 Sparta Třinec 3:5
44 23.1.2011 Č.Budějovice Kladno 2:1
44 23.1.2011 Litvínov Plzeň 1:0
43 21.1.2011 Kladno Třinec 4:6
43 21.1.2011 Vítkovice K. Vary 4:2
43 21.1.2011 Ml. Boleslav Č.Budějovice 3:2
43 21.1.2011 Kometa Zlín 2:4
43 21.1.2011 Sparta Slavia 3:0
43 21.1.2011 Pardubice Litvínov 4:2
43 20.1.2011 Liberec Plzeň 1:3
42 18.1.2011 Třinec Ml. Boleslav 5:2
42 18.1.2011 Plzeň Sparta 2:0
42 18.1.2011 Zlín Kladno 3:0
42 18.1.2011 Č.Budějovice Slavia 3:0
42 18.1.2011 Litvínov Kometa 1:7
42 18.1.2011 K. Vary Pardubice 4:1
42 18.1.2011 Liberec Vítkovice 4:2
41 16.1.2011 Slavia Zlín 3:4sn
41 16.1.2011 Liberec K. Vary 7:1
41 16.1.2011 Kometa Ml. Boleslav 1:2
41 16.1.2011 Vítkovice Litvínov 4:2
41 16.1.2011 Kladno Sparta 2:4
41 16.1.2011 Plzeň Č.Budějovice 3:2
41 16.1.2011 Pardubice Třinec 3:2sn
40 14.1.2011 Třinec Kometa 6:4
40 14.1.2011 Č.Budějovice Vítkovice 6:1
40 14.1.2011 Litvínov Slavia 2:3sn
40 14.1.2011 Ml. Boleslav Kladno 3:4
40 14.1.2011 K. Vary Plzeň 2:3
40 14.1.2011 Liberec Zlín 7:5
40 13.1.2011 Sparta Pardubice 2:0
39 9.1.2011 Č.Budějovice Liberec 4:0
39 9.1.2011 Zlín Plzeň 2:3p
39 9.1.2011 Třinec Vítkovice 6:1
39 9.1.2011 Sparta K. Vary 2:3sn
39 9.1.2011 Ml. Boleslav Pardubice 6:8
39 9.1.2011 Litvínov Kladno 3:1
39 9.1.2011 Slavia Kometa 4:1
38 7.1.2011 Vítkovice Sparta 4:3
38 7.1.2011 Kometa Kladno 1:3
38 7.1.2011 Pardubice Zlín 2:4
38 7.1.2011 Plzeň Třinec 3:0
38 7.1.2011 Liberec Litvínov 6:3
38 6.1.2011 Slavia Ml. Boleslav 5:2
38 6.1.2011 K. Vary Č.Budějovice 2:3sn
37 4.1.2011 Třinec Slavia 5:3
37 4.1.2011 Litvínov Č.Budějovice 4:3
37 4.1.2011 Zlín K. Vary 5:4sn
37 4.1.2011 Kometa Plzeň 2:3
37 4.1.2011 Kladno Pardubice 4:3sn
37 4.1.2011 Ml. Boleslav Vítkovice 2:7
37 4.1.2011 Liberec Sparta 3:2
36 2.1.2011 Pardubice Kometa 4:2
36 2.1.2011 Slavia Kladno 4:3
36 2.1.2011 Liberec Třinec 2:3
36 2.1.2011 K. Vary Litvínov 4:1
36 2.1.2011 Vítkovice Zlín 2:3
36 2.1.2011 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
36 2.1.2011 Č.Budějovice Sparta 2:1
35 30.12.2010 Třinec K. Vary 4:3p
35 30.12.2010 Ml. Boleslav Liberec 2:3p
35 30.12.2010 Č.Budějovice Zlín 4:0
35 30.12.2010 Vítkovice Kometa 2:3sn
35 30.12.2010 Slavia Pardubice 1:5
35 29.12.2010 Kladno Plzeň 2:3
34 28.12.2010 Č.Budějovice Kometa 5:4
34 28.12.2010 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
34 28.12.2010 Vítkovice Pardubice 2:1sn
34 28.12.2010 Slavia Plzeň 3:1
34 28.12.2010 Litvínov Třinec 6:3
34 28.12.2010 Liberec Kladno 4:2
33 26.12.2010 Slavia K. Vary 3:2
33 26.12.2010 Zlín Litvínov 7:2
33 26.12.2010 Pardubice Plzeň 1:2p
33 26.12.2010 Třinec Č.Budějovice 4:3sn
33 26.12.2010 Kladno Vítkovice 3:4p
33 26.12.2010 Kometa Liberec 3:4
32 22.12.2010 Vítkovice Plzeň 6:4
32 22.12.2010 Zlín Třinec 3:2
32 22.12.2010 Č.Budějovice Pardubice 1:3
32 22.12.2010 Litvínov Ml. Boleslav 3:5
32 22.12.2010 K. Vary Kladno 3:4p
32 22.12.2010 Slavia Liberec 7:1
32 21.12.2010 Sparta Kometa 3:2
31 12.12.2010 Kometa K. Vary 2:4
31 12.12.2010 Třinec Sparta 1:5
31 12.12.2010 Ml. Boleslav Zlín 0:2
31 12.12.2010 Pardubice Liberec 2:3p
31 12.12.2010 Kladno Č.Budějovice 4:0
31 12.12.2010 Plzeň Litvínov 3:4sn
31 12.12.2010 Vítkovice Slavia 7:1
30 10.12.2010 Třinec Kladno 2:1
30 10.12.2010 Litvínov Pardubice 3:1
30 10.12.2010 Č.Budějovice Ml. Boleslav 10:2
30 10.12.2010 K. Vary Vítkovice 3:4p
30 10.12.2010 Slavia Sparta 3:2
30 10.12.2010 Zlín Kometa 3:2
30 9.12.2010 Liberec Plzeň 5:6
29 7.12.2010 Sparta Plzeň 4:3
29 7.12.2010 Kladno Zlín 3:2sn
29 7.12.2010 Pardubice K. Vary 3:4p
29 7.12.2010 Kometa Litvínov 4:1
29 7.12.2010 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
29 7.12.2010 Slavia Č.Budějovice 4:1
28 5.12.2010 K. Vary Liberec 2:3
28 5.12.2010 Třinec Pardubice 3:0
28 5.12.2010 Zlín Slavia 3:1
28 5.12.2010 Sparta Kladno 6:3
28 5.12.2010 Č.Budějovice Plzeň 2:3sn
28 5.12.2010 Ml. Boleslav Kometa 2:3sn
28 5.12.2010 Litvínov Vítkovice 3:1
27 3.12.2010 Kladno Ml. Boleslav 2:1
27 3.12.2010 Vítkovice Č.Budějovice 4:6
27 3.12.2010 Plzeň K. Vary 5:4
27 3.12.2010 Zlín Liberec 2:3sn
27 3.12.2010 Kometa Třinec 4:3sn
27 2.12.2010 Pardubice Sparta 4:1
27 2.12.2010 Slavia Litvínov 3:2
26 30.11.2010 Plzeň Zlín 4:1
26 30.11.2010 Kladno Litvínov 1:5
26 30.11.2010 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
26 30.11.2010 Vítkovice Třinec 3:2
26 30.11.2010 Liberec Č.Budějovice 3:1
26 30.11.2010 K. Vary Sparta 3:4sn
26 30.11.2010 Slavia Kometa 3:4p
25 28.11.2010 Kometa Kladno 3:0
25 28.11.2010 Sparta Vítkovice 1:4
25 28.11.2010 Třinec Plzeň 4:0
25 28.11.2010 Č.Budějovice K. Vary 3:2p
25 28.11.2010 Litvínov Liberec 0:1
25 28.11.2010 Ml. Boleslav Slavia 2:3
25 28.11.2010 Zlín Pardubice 3:4
24 26.11.2010 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
24 26.11.2010 Č.Budějovice Litvínov 4:6
24 26.11.2010 Pardubice Kladno 5:2
24 26.11.2010 Kometa Plzeň 4:5
24 26.11.2010 Liberec Sparta 4:1
24 25.11.2010 K. Vary Zlín 3:5
24 24.11.2010 Slavia Třinec 4:3sn
34 23.11.2010 Sparta Zlín 0:4
29 23.11.2010 Vítkovice Liberec 5:4
3 23.11.2010 Pardubice K. Vary 2:5
23 21.11.2010 Kometa Pardubice 3:2
23 21.11.2010 Zlín Vítkovice 2:3
23 21.11.2010 Kladno Slavia 3:1
23 21.11.2010 Litvínov K. Vary 0:2
23 21.11.2010 Ml. Boleslav Plzeň 4:7
23 21.11.2010 Třinec Liberec 3:4sn
23 21.11.2010 Sparta Č.Budějovice 3:4
22 19.11.2010 Litvínov Sparta 2:1
22 19.11.2010 Plzeň Kladno 3:2
22 19.11.2010 Zlín Č.Budějovice 5:3
22 19.11.2010 Kometa Vítkovice 3:2
22 19.11.2010 K. Vary Třinec 3:2sn
22 19.11.2010 Slavia Pardubice 5:4sn
22 18.11.2010 Liberec Ml. Boleslav 0:6
21 17.11.2010 Třinec Litvínov 10:1
21 17.11.2010 Pardubice Vítkovice 4:3
21 17.11.2010 Zlín Sparta 3:2
21 17.11.2010 Ml. Boleslav K. Vary 9:5
21 17.11.2010 Kometa Č.Budějovice 4:3
21 16.11.2010 Kladno Liberec 5:3
21 16.11.2010 Plzeň Slavia 4:5p
20 7.11.2010 K. Vary Slavia 3:5
20 7.11.2010 Vítkovice Kladno 2:0
20 7.11.2010 Liberec Kometa 3:1
20 7.11.2010 Sparta Ml. Boleslav 3:1
20 7.11.2010 Litvínov Zlín 2:4
20 7.11.2010 Plzeň Pardubice 3:4
20 7.11.2010 Č.Budějovice Třinec 5:6
19 5.11.2010 Třinec Zlín 2:1p
19 5.11.2010 Ml. Boleslav Litvínov 1:2sn
19 5.11.2010 Kometa Sparta 3:1
19 5.11.2010 K. Vary Kladno 2:1
19 5.11.2010 Liberec Slavia 2:1
19 5.11.2010 Plzeň Vítkovice 4:2
19 4.11.2010 Pardubice Č.Budějovice 3:0
18 2.11.2010 Litvínov Plzeň 0:3
18 2.11.2010 Vítkovice Slavia 2:1
18 2.11.2010 Č.Budějovice Kladno 7:1
18 2.11.2010 Liberec Pardubice 4:1
18 2.11.2010 Zlín Ml. Boleslav 2:3p
18 2.11.2010 Sparta Třinec 0:3
18 2.11.2010 K. Vary Kometa 4:1
17 31.10.2010 Kometa Zlín 4:2
17 31.10.2010 Pardubice Litvínov 4:3p
17 31.10.2010 Vítkovice K. Vary 2:1sn
17 31.10.2010 Kladno Třinec 1:3
17 31.10.2010 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1
17 31.10.2010 Plzeň Liberec 3:2
17 31.10.2010 Slavia Sparta 2:1
16 29.10.2010 Č.Budějovice Slavia 5:1
16 29.10.2010 Zlín Kladno 8:0
16 29.10.2010 Litvínov Kometa 5:3
16 29.10.2010 Sparta Plzeň 3:0
16 29.10.2010 K. Vary Pardubice 2:3
16 29.10.2010 Třinec Ml. Boleslav 4:0
16 28.10.2010 Liberec Vítkovice 5:2
33 26.10.2010 Ml. Boleslav Sparta 0:2
15 25.10.2010 Pardubice Třinec 9:2
15 24.10.2010 Slavia Zlín 0:2
15 24.10.2010 Kometa Ml. Boleslav 1:0
15 24.10.2010 Liberec K. Vary 3:4sn
15 24.10.2010 Kladno Sparta 3:1
15 24.10.2010 Plzeň Č.Budějovice 4:2
15 24.10.2010 Vítkovice Litvínov 4:2
14 22.10.2010 Třinec Kometa 0:3
14 22.10.2010 Ml. Boleslav Kladno 0:2
14 22.10.2010 Zlín Liberec 4:3p
14 22.10.2010 Č.Budějovice Vítkovice 3:2p
14 22.10.2010 Sparta Pardubice 2:1sn
14 22.10.2010 K. Vary Plzeň 5:2
14 21.10.2010 Litvínov Slavia 2:0
13 19.10.2010 Třinec Vítkovice 3:2
13 19.10.2010 Č.Budějovice Liberec 2:4
13 19.10.2010 Zlín Plzeň 3:4
13 19.10.2010 Litvínov Kladno 4:1
13 19.10.2010 Pardubice Ml. Boleslav 2:3sn
13 19.10.2010 Kometa Slavia 1:2sn
13 19.10.2010 Sparta K. Vary 2:1sn
12 17.10.2010 Slavia Ml. Boleslav 1:3
12 17.10.2010 Liberec Litvínov 3:2p
12 17.10.2010 Plzeň Třinec 3:1
12 17.10.2010 Kladno Kometa 4:1
12 17.10.2010 K. Vary Č.Budějovice 1:2sn
12 17.10.2010 Vítkovice Sparta 5:2
11 15.10.2010 Třinec Slavia 5:3
11 15.10.2010 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2
11 15.10.2010 Zlín K. Vary 5:3
11 15.10.2010 Litvínov Č.Budějovice 3:1
11 15.10.2010 Plzeň Kometa 0:3
11 15.10.2010 Sparta Liberec 3:2p
11 14.10.2010 Kladno Pardubice 0:5
10 12.10.2010 Plzeň Ml. Boleslav 5:4
10 12.10.2010 Pardubice Kometa 0:1
10 12.10.2010 K. Vary Litvínov 6:3
10 12.10.2010 Slavia Kladno 3:0
10 12.10.2010 Č.Budějovice Sparta 4:2
10 11.10.2010 Liberec Třinec 0:5
10 10.10.2010 Vítkovice Zlín 5:2
8 10.10.2010 K. Vary Ml. Boleslav 2:1sn
9 8.10.2010 Třinec K. Vary 3:4sn
9 8.10.2010 Ml. Boleslav Liberec 3:5
9 8.10.2010 Kladno Plzeň 5:0
9 8.10.2010 Zlín Č.Budějovice 2:3
9 8.10.2010 Kometa Vítkovice 4:1
9 8.10.2010 Pardubice Slavia 2:4
9 7.10.2010 Litvínov Sparta 2:1
8 6.10.2010 Č.Budějovice Kometa 3:2
8 6.10.2010 Liberec Kladno 2:1
8 5.10.2010 Vítkovice Pardubice 1:2
8 5.10.2010 Litvínov Třinec 2:4
8 5.10.2010 Plzeň Slavia 2:3
8 5.10.2010 Sparta Zlín 3:2p
7 3.10.2010 Slavia K. Vary 1:2
7 3.10.2010 Kladno Vítkovice 3:5
7 3.10.2010 Kometa Liberec 2:1
7 3.10.2010 Zlín Litvínov 10:2
7 3.10.2010 Třinec Č.Budějovice 3:2p
7 3.10.2010 Pardubice Plzeň 2:3sn
7 3.10.2010 Ml. Boleslav Sparta 5:0
6 1.10.2010 Litvínov Ml. Boleslav 4:1
6 1.10.2010 Vítkovice Plzeň 6:1
6 1.10.2010 Zlín Třinec 3:2sn
6 1.10.2010 Č.Budějovice Pardubice 3:2sn
6 1.10.2010 Sparta Kometa 3:4sn
6 30.9.2010 Kladno K. Vary 1:2
12 29.9.2010 Pardubice Zlín 1:3
6 29.9.2010 Liberec Slavia 1:4
5 28.9.2010 Slavia Vítkovice 1:2
5 26.9.2010 Plzeň Litvínov 6:1
5 26.9.2010 Třinec Sparta 5:3
5 26.9.2010 Kometa K. Vary 0:7
5 26.9.2010 Liberec Pardubice 0:2
5 26.9.2010 Kladno Č.Budějovice 0:2
5 26.9.2010 Ml. Boleslav Zlín 3:1
4 24.9.2010 Třinec Kladno 7:3
4 24.9.2010 Litvínov Pardubice 3:1
4 24.9.2010 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
4 24.9.2010 Zlín Kometa 1:4
4 24.9.2010 K. Vary Vítkovice 2:6
4 24.9.2010 Plzeň Liberec 1:6
4 23.9.2010 Sparta Slavia 5:3
3 21.9.2010 Kladno Zlín 2:3sn
3 21.9.2010 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
3 21.9.2010 Vítkovice Liberec 3:2sn
3 21.9.2010 Plzeň Sparta 4:3sn
3 21.9.2010 Kometa Litvínov 3:1
3 21.9.2010 Slavia Č.Budějovice 1:3
2 19.9.2010 Třinec Pardubice 1:3
2 19.9.2010 Sparta Kladno 5:3
2 19.9.2010 Č.Budějovice Plzeň 5:4
2 19.9.2010 Litvínov Vítkovice 4:2
2 19.9.2010 K. Vary Liberec 1:3
2 19.9.2010 Zlín Slavia 3:4p
2 19.9.2010 Ml. Boleslav Kometa 5:2
1 17.9.2010 Plzeň K. Vary 6:5
1 17.9.2010 Kladno Ml. Boleslav 3:4
1 17.9.2010 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
1 17.9.2010 Kometa Třinec 2:3
1 17.9.2010 Pardubice Sparta 3:1
1 17.9.2010 Slavia Litvínov 5:1
1 17.9.2010 Liberec Zlín 6:3

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:07x
2:04x
2:115x
2:1pp2x
2:1sn8x
3:011x
3:121x
3:219x
3:2pp6x
3:2sn10x
4:07x
4:118x
4:213x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn6x
5:04x
5:13x
5:211x
5:310x
5:46x
5:4sn2x
6:14x
6:35x
6:42x
6:51x
7:15x
7:21x
7:32x
7:51x
8:01x
9:21x
9:51x
10:11x
10:22x
0:13x
0:27x
0:35x
0:42x
0:52x
0:61x
0:71x
1:27x
1:2pp1x
1:2sn4x
1:311x
1:45x
1:55x
1:61x
1:71x
2:313x
2:3pp5x
2:3sn12x
2:414x
2:52x
2:61x
2:71x
3:47x
3:4pp7x
3:4sn8x
3:59x
4:51x
4:5pp1x
4:63x
4:71x
5:62x
6:81x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál