Čtyřikrát vedli, junioři ale nakonec vezou z Vítkovic bod po nájezdech

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 12. Raška (Spratek), 17. Blaško (Spratek, Štěpánek), 22. Kmošek, 35. Malík (Weintritt), 51. Baláž (Spratek, Štěpánek), rozh. náj. Malina – 7. Hasoň (Novák, Ferda), 15. Havlát (Horký), 16. Havlát, 28. Gajarský (Škvrně, Zábranský), 40. Gajarský (Jajcay). Rozhodčí: Kubičík Z. – Bojda V., Hanzlík V.. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 41:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5.
HC VÍTKOVICE RIDERA: Kardinál – Šendera "C", Veřmiřovský, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Gabrhelík, Malík – Hartmann, Spratek "A", Blaško, Raška, Maxner, Malina, Toman, Moravčík, Baláž, Kmošek, Kosina
HC Kometa Brno: Dostál – Trnka, Slabý, Furch, Sedláček, Zábranský, Mikyska, Kabelka – Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký "C", Mlynář, Hroudný, Ferda "A", Jajcay

B r n o – Junioři se ze severu Moravy vrací se ziskem jednoho bodu ze dvou utkání. Po včerejší prohře v Třinci bojovali svěřenci Pavla Pazourka na ledě Vítkovic. Modrobílý celek z Brna se dostal čtyřikrát do vedení, v průběhu prvního dějství vedl o dvě trefy. Domácí hráči se ale dokázali na Kometu dotáhnout a zápas se nakonec protáhl až do nájezdů. V nich se podařilo vstřelit jen jediný gól, ten bohužel skončil za záda brněnského gólmana Lukáše Dostála.

Připravujeme.