Junioři zvládli předehrávku v Karlových Varech a jsou znovu v čele tabulky!

HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 60. Weinhold – 19. Luboš Horký (Zábranský, Mlynář), 57. Jajcay (Horký, Hroudný). Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
HC Energie Karlovy Vary: Kuchař – Pajk, Weinhold, Klejna, Vodička "A", Vápeník, Beer, Brabec – Davídek, Janata "C", Kurfürst, Šik, Procházka "A", Hotěk, M. Horký, Hendrych, Šála, Salnikov, Kovář
HC Kometa Brno: Dostál – Zábranský, Král, Mikyska, Furch, Trnka, Kabelka, Sedláček – L. Horký "A", Havlát, Mlynář, Kratochvíl "C", Škvrně, Gajarský, Ferda "A", Hasoň, Čejka, Jajcay, Hroudný

K a r l o v y V a r y – Vítěznou tečku za rokem 2016 vystavili junioři brněnské Komety. Svěřenci trenéra Pavla Pazourka vyhráli v předehrávce 27. kola na ledě Karlových Varů 2:1, a po svém posledním duelu v tomto kalendářním roce se vyhoupli zpět na čelo tabulky o dva body před Třinec. Oceláři ovšem mají oproti Kometě tři zápasy k dobru. Na západě Čech modrobílí otevřeli skóre utkání v devatenácté minutě a poté celý zápas drželi jednobrankový náskok. V závěru zvýšili na 2:0 a hostům se povedlo poprvé prostřelit Dostála v bráně Komety až v poslední minutě.