Junioři na závěr základní části přehráli Kladno a do play off půjdou z třetí pozice

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 30. Havelka (Bláha O., Kalaj) – 5. Kratochvíl (Hroudný), 9. Dymáček (Hroudný, Trnka), 12. Čejka, 18. Trnka (Mlynář, Furch), 54. Dymáček (Kratochvíl). Rozhodčí: Škrobák – Huryta, Schopf. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 28:32. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.
Rytíři Kladno: Svoboda (od 20. Jiroušek) – Havelka, Kiml, Cibák, Chládek, J. Kučera, Malý – Vach, Filip, Piovarči, Š. Bláha, Okegawa, Borkovec, O. Bláha, M. Bláha, Řepka, M. Kučera, Kalaj, Čermák
HC Kometa Brno: Dostál – Trnka, Furch, Sedláček, Zábranský, Jurnečka, Kabelka – Havlát, Novák, Hasoň, Čejka, Mlynář, Dymáček, Hroudný, Kratochvíl. Ferda

Kladno – Přesvědčivou výhrou 5:1 na ledě souseda z tabulky Kladna zakončili junioři brněnské Komety základní část DHL Extraligy juniorů. Svěřenci trenéra Pavla Pazourka rozhodli o své výhře prakticky již v první třetině, kdy nasázeli kladenskému gólmanovi Svobodovi čtyři góly. Domácí v půli zápasu vstřelili čestnou branku, ale poslední slovo měli opět rozjetí Brňané. Čtvrtou výhru juniorů v řadě ztvrdil druhou trefou v duelu Dymáček. Modrobílí obsadili v základní části juniorské extraligy třetí pozici a ve čtvrtfinále play off hraném na čtyři vítězné duely si zahrají s Jihlavou. Vyřazovací boje začínají na brněnském ledě v neděli.