.

Mladší dorost padl o gól na ledě Žďáru nad Sázavou

HC Žďár nad Sázavou - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 9. Pytlík, 21. Primožič (Poizl, Pytlík), 23. Hromádka (Poizl, Klodner), 40. Pytlík (Primožič, Klodner), 46. Klodner (Pytlík) – 10. Hubáček (Bartes, Jedlička), 47. Konečný (Mlčák, Sedláček), 52. Konečný (TS), 56. Popelka. Rozhodčí: Vengřín – Horký, Šťastná. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 164. Střely na branku: 22:47. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:4.
HC Žďár nad Sázavou: Nedvěd – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák – Jindra, Vlk, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Primožič, Hromádka
HC Kometa Brno: Kašpar – T. Sedláček, Holemý, Kučeřík, Mlčák, Furch, J. Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes

B r n o – Po týdnu se mladší dorostenci vydali vstříc dalšímu utkání. Odjeli na led do Žďáru, kde si domácí vytvořili čtyřbrankový náskok. Brňané ale nesložili zbraně a i přes to, že zbývalo necelých patnáct minut do konce, se jim podařilo stáhnout manko na rozdíl jediné trefy. Při hře bez gólmana Kašpara se jim ale nepodařilo vstřelit pátý kýžený gól. Další zápas odehrají Komeťáci doma, ve čtvrtek od 17:30 proti Mladé Boleslavi.