Mladší dorostenci otočili duel na ledě Pardubic a získali tři body!

HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 12. Šír (Jelínek, Zeman), 12. Lašák (Koffer, Antoníček), 18. Koffer (Pejzl, Antoníček) – 2. Kavický (Meluzin), 13. Popelka (Kučeřík), 25. Meluzin (Kučeřík), 31. Malý. Rozhodčí: Veselý – Řezníček, Zeman. Vyloučení: 9:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: 24:43. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.
HC Dynamo Pardubice: Klas – Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Hrádek, Odehnal, Jelínek, Secký – Hebek, Šír, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Rouha, Rohlík, Lašák, Tobiáš.
HC Kometa Brno: Kašpar – Holemý, Kučeřík, Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Hubáček, Fajmon, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes.

P a r d u b i c e – Zápas jako na houpačce. Brňané se dostali v Pardubicích do vedení, domácí Dynamo během minuty skóre otočilo. Kometa se však nevzdala a dokázala utkání dotáhnout do úspěšného konce a podruhé v novém roce vybojovat tři body.

Připravujeme.