Junioři Komety sice v Poličce nad Pardubicemi vedli, nakonec z východu Čech body neodvážejí

HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 23. Kubišta Dominik (Kučera Lukáš, Veverka Vojtěch), 33. Dušek Dominik (Hoskovec Jakub), 50. Pražák Vojtěch (Zídek Václav), 53. Hoskovec Jakub (Jelínek Tomáš, Zukal Lukáš) – 19. Mlynář Tomáš (Svoboda Matěj, Havlát Robert). Rozhodčí: Ondřej Sudoma – David Otáhal/Roman Komínek. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 644. Střely na branku: 46:25. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
HC Dynamo Pardubice: Jánský – Jelínek, Oliva, Pražák, Kučera, Zukal, Mert – Hoskovec, Zeman, Pochobradský, Machač, Dušek, Veverka, Syrovec, Koffer, Kubišta, Matýs, Zídek, Černý
HC Kometa Brno: Holík – Trnka, Slabý, Jurnečka, Krejč, Rafaj, Jeřábek, Kowalczyk – Novák, Havlát, Svoboda, Hasoň, Čejka, Matula, Mlynář, Ferda, Krejčí

P o l i č k a – Ačkoliv ovládli první třetinu, body junioři Komety z východu Čech nepřivezli. V Poličce podlehli před více než šesti sty diváky vrstevníkům z Pardubic v poměru 1:4. Skóre zápasu otevřel na konci devatenácté minuty brněnský útočník Tomáš Mlynář. Ve zbylých dvou částech se nicméně prosazovali domácí. Ve druhé i třetí třetině přidali po dvou gólech a připsali si tři body do tabulky. Junioři Komety prohráli poprvé po úspěšné šestizápasové sérii.