Po dvou výhrách starší dorostenci prohráli. Podlehli Jihlavě

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 2. Krajíček (Filip), 7. Vala, 8. Juda, 9. Vala (Najman), 17. Brož (Krajíček, Daňhel), 30. Trnka (Zadražil, Najman), 44. Vala (Juda, Krajíček), 58. Vala (Piskač) – 10. Kunc (Vašíček, Kadlic), 25. Zajíček (Minárik, Popelka), 57. Popelka (Minárik). Rozhodčí: Suchý - Kotrba, Kučera. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 49. Střely na branku: 36:19. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 8:3.
HC Dukla Jihlava: Chaloupek – Piskač, Veleba, Sapík, Marek, Trávník – Brož, Vala, Daňhel, Úlovec, Zadražil, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda
HC Kometa Brno: Holata – Věžník, Sedláček T., Kučeřík, Mlčák, Sedláček J., Vašíček, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzin, Zajíček, Novák, Kavický, Vašíček, Kunc, Kadlic

J i h l a v a/B r n o – Po úspěšném dvojzápase v minulém týdnu, kdy starší dorostenci vyhráli oba duely, tentokrát tři body nepřidali. Na ledě Jihlavy prohráli 3:8. Ráz utkání určila první desetiminutovka, v níž modrobílí čtyřikrát inkasovali. Výsledek zkorigovali svými trefami v dresu Komety Michal Kunc, Richard Zajíček a Adam Popelka. V sobotu hostí modrobílí na domácím ledě ve Sportcentru Lužánky od 10:45 dosud neporažený Salcburk.