Mladší dorost prohrál v posledním zápase kalendářního roku na ledě Jihlavy

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 17. Menšík (Mihulka, Kravec), 28. Havel, 31. Čermák (Moravec, Havel), 38. Menšík, 54. Menšík (Kravec) – 16. Masař (Žák), 39. Sedláček (Kalčík, Furch. Rozhodčí: Doležal - Kotrba, Roupec. Vyloučení: 7:7, navíc Meluzín (KOM) 10 min. OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 35:29. Průběh utkání: 1:1, 4:1, 4:2, 5:2.
HC Dukla Jihlava: Maláč – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož, Moravec - Machovský, Zdarsa, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Kochrda, Pigl, Mihulka, Kravec.
HC Kometa Brno: Nešťák – Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec - Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzín, Sedláček, Kos, Rašovský, Masař

B r n o - Mladší dorost Komety zajížděl v posledním zápase kalendářního roku na led Jihlavy, která momentálně vykazuje slušnou formu a v tabulce ji patří třetí místo. Hrála se vyrovnaná první třetina, kdy mladí Brňané ještě dokázali držet krok. Následně se ale Dukla rozjela o své výhře 5:2 rozhodla v polovině druhé třetiny. Třetí část se už je dohrávala. Další zápas čeká na MDO až 6. ledna 2018, kdy zajíždí na led Pardubic.