.

Mladší dorost nezvládl nájezdy a vrací se domů s bodem

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 3. Kopic (Fiala, P. Vacík), 30. Klofáč (Dymák), 57. P. Vacík (Endl), rozh. náj. Kopic – 23. Kos (Holemý), 26. Malý (Bartes, Holemý), 41. Běhůnek (Holotík). Rozhodčí: Suchý - Rampír, Krejčí. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 23:25. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3.
HC Rebel Havlíčkův Brod: Král – Endl, Zych, Řehout, D. Vacík "C", Matula, Kerber – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl
HC Kometa Brno: Vystavěl – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý "A", Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Mišiak, Sedláček, Kos, Malý "C", Harmim, Vyroubal, Masař

B r n o – Mladší dorost zajížděl k utkání 25. kola do Havlíčkova Brodu. V havlíčkobrodské kotlině mohli diváci vidět vyrovnané utkání, které došlo do samostatných nájezdů. V dovednostní soutěži bylo domácí družstvo úspěšnější a ponechalo si doma dva body.

Připravujeme