.

Juniorka jasně ovládla duel ve Vítkovicích, domácím nasázela osm branek!

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 3. Havlát (Trnka, Hasoň), 10. Kowalczyk (Havránek, Gajarský), 26. Havlát (Novák), 28. Novák (Havránek, Mikyska), 30. Novák (Hasoň, Havlát), 33. Gajarský (Havránek), 56. Süss (Střondala), 58. Krejčí (Čejka). Rozhodčí: R. Mrkva – R. Adamec, M. Poruba. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 33:28. Průběh utkání: 0:8.
HC VÍTKOVICE RIDERA: Daňa – Šendera, Klus, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek (A), Kučera – Gřesík, Blaško (A), Vilček, Peterka, Baláž, Klíma, Spratek, Raška (C), Malát, Dang, Toman
HC Kometa Brno: Holík – Trnka (A), Slabý, Jurnečka, Krejčí, Rafaj, Mikyska, Kowalczyk – Novák, Süss, Havlát, Svoboda, Hasoň (A), Gajarský, Střondala, Čejka (C), Mlynář, Ferda, Krejčí, Havránek

B r n o – Výborně! Junioři Komety načali druhou polovinu nadstavby své extraligy tak, jak se sluší a patří. Na ledě Vítkovic od úvodu duelu dominovali, domácím nakonec nedovolili skórovat a sami nastřádali osm branek. U výhry 7:0 se dvěma góly blýskli Robert Havlát a Matěj Novák, brankář Martin Holík udrželi čisté konto. Brňané si připsali v týdnu již druhou výhru a šplhají tabulkou opět vzhůru.

.