.

Junioři si vyšlápli na Kladno a vedou tabulku nadstavby

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 35. Schildhabel (Šíma, Keszi) – 15. Hasoň (Novák, Havlát), 16. Mlynář (Havránek, Gajarský), 46. Gajarský (Mikyska), 58. Gajarský (Mlynář, Holík). Rozhodčí: Valenta – Malý, Šimán. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 13:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Kryll, Cibák, Veber, Klusáček, Šíma, Kučera, Müller – Gnusin, Sokolov, Patyk, Jelínek, Řepka, Schildhabel, Vildumetz, Husarik, Keszi, Kučera, Březina, Svoboda.
HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka, Slabý, Jurnečka, Krejčí, Furch, Mikyska, Kowalczyk – Novák, Süss, Havlát, Kratochvíl, Hasoň, Gajarský, Čejka, Horký, Mlynář, Ferda, Frydrych, Krejčí, Havránek.

K l a d n o - Junioři vyrazili ve středu na led Kladna, kde je čekalo sedmé utkání v nadstavbě. Brno si během první třetiny vytvořilo dvougólový náskok. Kladno se během druhé části dokázalo přiblížit, vyrovnat však ne. Ve třetí části přidal další dvě branky Adam Gajarský a bylo rozhodnuto. Kometa tak po výhře vystřídala právě Rytíře na špici tabulky.

.