Mladší dorostenci Komety přehráli Tábor, a slaví třetí výhru v řadě

HC Tábor - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 6. Petřík (Knobloch) – 15. Meluzín (Studený), 20. Meluzín, 22. Vašíček, 34. Popelka (Vašíček), 34. Kavický (Meluzín), 40. Malý (Popelka), 42. Furch (Rašovský, Vašíček), 49. Vašíček (Kučeřík, Popelka). Rozhodčí: Poskočil, Vavruška, Oudes. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 15:61. Průběh utkání: 1:0, 1:8.
HC Tábor: Baloun – Pavlát, Pánek, Čížek, Černošek, Křepelka – Knobloch, Matoušek, Čech, Chocholoušek, Barták, Duda, Berka, Kovařík, Petřík
HC Kometa Brno: Kašpar – Holemý, Sedláček, Kučeřík, Furch, Studený – Žák, Konečný, Hubáček, Fajmon, Meluzín, Jedlička, Malý, Popelka, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes, Brabenec

B r n o – Mladší dorostenci Komety zvládli další venkovní duel. Po výhrách v Mladé Boleslavi a Pardubicích triumfovali modrobílí i na ledě Tábora, který porazili přesvědčivě 8:1. Skóre duelu sice otevřeli v šesté minutě domácí, ovšem hráči Komety ještě v první třetině obrátili stav zápasu, když se dvakrát prosadil Meluzín. V následujících dvou třetinách drželi modrobílí utkání plně v otěžích a přidali dalších šest branek. Čtyřbodový duel prožil Dominick Vašíček, jenž dva góly vstřelil a na další dva přihrál.