Starší dorostenci v přestřelce přetlačili Kladno a slaví první výhru v novém roce

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 1. Čermák (Kvapil), 14. Routa (Šmatlák, Tržil), 25. Filip (Bláha O.), 33. Filip (Bláha O.), 37. Filip (Routa) – 2. Caha (Popelka, Studený), 8. Kunc (Minárik, Kučeřík), 19. Kučeřík (Minárik, Kadlic), 28. Vašíček (Kadlic, Minárik), 46. Kavický (Rašovský), 49. Zajíček (Caha), 59. Zajíček (Kučeřík, Caha). Rozhodčí: Plachý – Gabriel, Holada. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5, 7:5.
Rytíři Kladno: Novotný – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – Bláha M., Tržil, Bláha O., Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Rendla, Čermák, Filip
HC Kometa Brno: Kašpar – Sedláček T., Kučeřík, Sedláček J., Vašíček, Gloz, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Rašovský, Kavický, Kunc, Kadlic

K l a d n o – Starší dorostenci Komety si vyšlápli v zápase plném zvratů v poměru 7:5 na Kladno a ze středu Čech si odváží tři body do tabulky. Dvěma trefami se ve třetí třetině podílel na výhře útočník Richard Zajíček. Hokejisté Komety ovládli první třetinu v poměru 2:3, ale domácím se povedlo v prostřední části otočit skóre utkání na 5:4. Poslední slovo ovšem měli Brňané, kteří třígólovou smrští ve třetí části strhli duel na svoji stranu a slaví první výhru v novém roce.