Zápasy » Tipsport extraliga 2017/2018

kolodatumdomácíhosté  
1. pátek 8.9.2017  Kometa  Oceláři Třinec 5:4sn (2:3, 0:1, 2:0 - 0:0)
2. neděle 10.9.2017  Mountfield HK  Kometa 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
3. úterý 12.9.2017  Kometa  Ml.Boleslav 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
4. pátek 15.9.2017  Zlín  Kometa 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
5. neděle 17.9.2017  Kometa  Chomutov 2:3sn (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
7. neděle 24.9.2017  Kometa  Dukla 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
6. úterý 26.9.2017  Kometa  Sparta 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
8. pátek 29.9.2017  Pardubice  Kometa 4:5 (1:0, 2:2, 0:3)
9. neděle 1.10.2017  Kometa  Vítkovice 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
10. pátek 6.10.2017  Kometa  Liberec 7:2 (1:0, 2:2, 4:0)
11. neděle 8.10.2017  Plzeň  Kometa 4:5pr. (3:0, 1:3, 0:1 - 0:1)
12. pátek 13.10.2017  Kometa  Olomouc 5:0 (3:0, 0:0, 2:0 )
13. neděle 15.10.2017  Litvínov  Kometa 4:3sn (1:0, 0:0, 2:3 - 0:0)
14. úterý 17.10.2017  Oceláři Třinec  Kometa 17:00  
15. pátek 20.10.2017  Kometa  Mountfield HK 18:00  
16. neděle 22.10.2017  Ml.Boleslav  Kometa 17:30  
17. pátek 27.10.2017  Kometa  Zlín 18:00  
18. neděle 29.10.2017  Chomutov  Kometa 17:50 (TV utkání)
19. pátek 3.11.2017  Kometa  Sparta 18:00  
20. neděle 5.11.2017  Dukla  Kometa 16:00  
21. středa 15.11.2017  Kometa  Pardubice 18:00  
22. pátek 17.11.2017  Kometa  Vítkovice 17:00  
23. neděle 19.11.2017  Liberec  Kometa 16:00  
24. úterý 21.11.2017  Plzeň  Kometa 17:30  
25. pátek 24.11.2017  Olomouc  Kometa 18:00  
26. neděle 26.11.2017  Kometa  Litvínov 17:00  
27. středa 29.11.2017  Kometa  Oceláři Třinec 18:00  
28. neděle 3.12.2017  Mountfield HK  Kometa 17:00  
30. úterý 5.12.2017  Zlín  Kometa 17:30  
29. pátek 8.12.2017  Kometa  Ml.Boleslav 18:00  
31. středa 20.12.2017  Kometa  Chomutov 18:00  
32. pátek 22.12.2017  Sparta  Kometa 18:30  
33. úterý 26.12.2017  Kometa  Dukla 15:10 (TV utkání)
34. čtvrtek 28.12.2017  Pardubice  Kometa 18:00  
35. sobota 30.12.2017  Vítkovice  Kometa 16:00  
36. středa 3.1.2018  Kometa  Liberec 18:00  
37. pátek 5.1.2018  Kometa  Plzeň 18:00  
38. neděle 7.1.2018  Kometa  Olomouc 17:00  
39. pátek 12.1.2018  Litvínov  Kometa 17:30  
40. neděle 14.1.2018  Oceláři Třinec  Kometa 15:00  
41. pátek 19.1.2018  Kometa  Mountfield HK 18:00  
42. neděle 21.1.2018  Ml.Boleslav  Kometa 17:30  
43. pátek 26.1.2018  Kometa  Zlín 18:00  
44. neděle 28.1.2018  Chomutov  Kometa 15:30  
45. úterý 30.1.2018  Sparta  Kometa 18:30  
46. pátek 2.2.2018  Dukla  Kometa 17:30  
47. neděle 4.2.2018  Kometa  Pardubice 17:00  
48. úterý 6.2.2018  Vítkovice  Kometa 17:30  
49. čtvrtek 8.2.2018  Liberec  Kometa 18:00  
50. středa 28.2.2018  Kometa  Plzeň 18:00  
51. pátek 2.3.2018  Olomouc  Kometa 18:00  
52. neděle 4.3.2018  Kometa  Litvínov 17:00  
 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál