Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
1>>
31.1.Kajer do ChomutovaPrvoligový Chomutov posílí v závěru ročníku kadaňský útočník Miloš Kajer, z hostování v Kadani se do Chomutova vrací Stanislav Stavenský. Naopak Tomáš Polanský nadále pokračuje v Kadani. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.
31.1.Pavel Kubiš do TřebíčePavel Kubiš, který pomáhal Horácké Slavii naposledy v utkání s Hradcem Králové a v tomtéž utkání utrpěl poranění kolene, je již zdravotně v pořádku a podle dohody Zlína a Třebíče by měl Horácké Slavii pomáhat až do konce sezóny. Zlín Kubiše uvolnil díky tomu, že se na posilách pro play-off dohodl s Litvínovem, odkud do Zlína míří Jan Benda a Michal Trávníček. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.
31.1.Vyprodáme zítra Rondo?
Je to možné! Proto doporučujeme všem, aby přišli zítra včas a nemuseli stát ve frontě do půlky první třetiny. Vše nasvědčuje tomu, že zítra bude asi velmi hojná účast na zápase s Mladou Boleslaví.
28.1.Změny hlásí prvoligová Mladá Boleslav. Na přestup do klubu míří Josef Jindra z Českých Budějovic. Jiří Jelínek přechází do Sarezy Ostrava, odkud naopak putuje do Mladé Boleslavi jiný zadák Roman Chatrnúch. Zkušený Roman Čech dokončí sezonu v Benátkách nad Jizerou, v Havířově bude do konce sezony hostovat Tomáš Klimeš. Uvedl hokej.cz.
28.1.Dnešní utkání Prostějov-Kadaň je z důvodu poruchy autobusu kadaňských hokejistů během cesty do Prostějova přeloženo na pondělí 6.2.2006
28.1.44. kolo I. ligyVýsledky: Sareza - Havířov 0:4, SK HS Třebíč - HC Kometa Brno 4:2, Chomutov - Ústí nad Labem 2:3pp, Jihlava - Beroun 5:3, Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:0, J. Hradec - Olomouc 6:3. Zápas PRO-KAD byl kvůli poruše autobusu hostí odložen na 6.února. 45. kolo, středa: HAV-JIH, PRO-JHR, KAD-TRE, KOM-MBL, HKR-SAR, BER-CHM, UNL-OLO.
27.1.Na pražském zimním stadionu Štvanice se bude v sobotu slavit 75 let od slavnostního otevření první umělé ledové plochy v tehdejším Československu. Současný provozovatel areálu společnost Apex zde od 16:30 uspořádá exhibiční klání, ve kterém se představí řada slavných osobností českého hokeje, ale i přední fotbalisté či herci a zpěváci. Uvedl hokej.cz.
27.1.Včera odpoledne byla před zimním stadionem v Litvínově slavnostně odhalena socha Ivana Hlinky od profesora Stanislava Hanzíka. Akci připravilo a sochu nechalo zhotovit občanské sdružení Memento. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.
26.1.Podmínky extraligové baráže zůstávají v platnosti, splní je vítěz první ligy?
Více server hokej.cz.
26.1.Naplníme tři autobusy?V sobotu 28.ledna hraje Kometa další utkání na ledě soupeře v Třebíči. Neváhejme a pojeďme naše hráče povzbudit. Cena vyjezdu autobusem je 80kč a čas odjezdu v 15.30 od hotelu Grand. Přihlášky pište na adresu: Vala.Zdenek@seznam.cz. Nutno uvést jméno a datum narození pro identifikaci při nástupu do autobusu. Výjezd pořádá fanclub Komety Brno. Dva autobusy jsou už plné, třetí z poloviny.
26.1.Dibelka zůstáváLubor Dibelka zůstává v Kometě do konce sezóny na hostování z druholigové Techniky Brno, kam naopak putuje Radek Hubáček, jinak kmenový hráč Vsetína.
26.1.Dukla posílí o Baranyka
Jihlavskou Duklu posílí ostravský útočník Milan Baranyk. Pětadvacetiletý hráč měl v dresu Dukly nastoupit už ve středečním duelu na ledě Ústeckých Lvů, ale nakonec zůstal pouze v civilu na střídačce. Dnes se ale oba kluby na hostování přeci jenom dohodly a Milan Baranyk zůstane v Jihlavě do konce sezóny. Šikovný forvard nastoupil za Sarezu v letošním ročníku ve 42 zápasech, ve kterých si na konto připsal 30 bodů za 14 gólů a 16 asistencí. Uvedly to oficiální internetové stránky jihlavského klubu.
25.1.V první lize došlo k výměně hráčů mezi Mladou Boleslaví a Berounem. Z města automobilů odešel David Vrbata, jenž zároveň vypomáhá pražské Spartě. Opačným směrem putoval jiný útočník Ladislav Gengel, který v minulé sezoně okusil nejvyšší soutěž ve Vsetíně. Uvedl hokej.cz.
25.1.43. kolo I. ligyJihlava rozdrtila lídra tabulky. Výsledky: Kadaň - J. Hradec 1:0pp, Ústí nad Labem - Jihlava 1:5, Havířov - Mladá Boleslav 3:5, Beroun - Sareza 4:3pp, Hradec Králové - Třebíč 2:1, HC Kometa Brno - HK Prostějov 5:2, Olomouc - Chomutov 5:2. 44. kolo, sobota: JHR-OLO, CHM-UNL, JIH-BER, SAR-HAV, MBL-HKR, TRE-KOM, PRO-KAD.
24.1.Soutěž o dresy!Na webu ARLH.cz stále probíhá fotografická soutěž pro všechny fanoušky. Pošlete zajímavou fotku rozhodčího a můžete vyhrát originální hokejový dres a další ceny.
24.1.AKCE V E - SHOPUKdo si od dnešního dne až do konce února zakoupí v E-Shopu Komety šálu, dostane k ní zdarma kalendář. Kdo si zakoupí taktéž v E-Shopu dres, dostane k němu zdarma tričko!

E - SHOP KOMETA

24.1.Kometě se daří. Pomůže jí město?
Více server idnes.cz.
21.1.42. kolo I. ligySareza - Ústí nad Labem 2:2, Třebíč - Havířov 4:2, Prostějov - Hradec Králové 1:5, SK Kadaň - HC Kometa Brno 3:4 pp., Jihlava - Olomouc 6:3, J.Hradec - Chomutov 3:2 pp., Mladá Boleslav - Beroun 7:5.
20.1.ZÁJEZD DO TŘEBÍČEV sobotu 28.ledna hraje Kometa další utkání na ledě soupeře v Třebíči. Neváhejme a pojeďme naše hráče povzbudit. Cena vyjezdu autobusem je 80kč a čas odjezdu v 15.30 od hotelu Grand. Přihlášky pište na adresu: Vala.Zdenek@seznam.cz. Nutno uvést jméno a datum narození pro identifikaci při nástupu do autobusu. Výjezd pořádá fanclub Komety Brno.
19.1.Kontumace: Olomouc - Prostějov 5:0
Zápas 38. kola první ligy mezi Olomoucí a Prostějovem, který zůstal nedohrán poté, co hosté po incidentu prostějovského útočníka Fojtíka s fanouškem odmítli pokračovat v utkání, byl kontumován 5:0 ve prospěch HC Olomouc. O rozhodnutí STK ČSLH, která předává případ k dalšímu projednání disciplinární komisi, informoval organizační pracovník svazu Stanislav Šampalík. Uvedl hokej.cz.
18.1.41. kolo I. ligyMladá Boleslav podlehla ústeckým Lvům a z druhého místa spadla na čtyřku. Na špici se hned za severočeského lídra tabulky vyhoupla Kometa. Výsledky: HC Kometa Brno - J. Hradec 3:0, Hradec Králové -Kadaň 6:1, Havířov - Prostějov 4:1, Beroun - Třebíč 4:3, Ústí nad Labem - Mladá Boleslav 4:1, Olomouc - Sareza 2:3, Chomutov - Jihlava 5:3. 42.kolo, sobota: SAR-UNL, TRE-HAV, PRO-HKR, KAD-KOM, JIH-OLO, MBL-BER, JHR-CHM.
18.1.Útočník prvoligového Prostějova Josef Fojtík si do konce března nezahraje hokej. Disciplinární komise domácího svazu jej dnes potrestala zákazem startu do 31. března za napadení fanouška v zápase 38. kola první ligy mezi Olomoucí a Prostějovem. Sdělil to organizační pracovník soutěže Stanislav Šampalík. Uvedl hokej.cz.
17.1.FANCLUB HC KOMETA POŘÁDÁ ZÁJEZD DO KADANĚ:
Ve sobotu 21.ledna hraje Kometa další utkání na ledě soupeře v Kadani. Jeden autobus je už plný, zkusme proto vyprodat i druhý! Neváhejme a pojeďme naše hráče povzbudit. Cena je cca 320kč a čas odjezdu bude přibližně v 10h. Přihlášky pište na adresu: Vala.Zdenek@seznam.cz. Nutno uvést jméno a datum narození pro identifikaci při nástupu do autobusu.
16.1.40. kolo I. ligyTřebíč udolala suveréna soutěže. Výsledky: Třebíč - Ústí nad Labem 5:3, HC Kometa Brno - Hradec Králové 3:1, J. Hradec - Jihlava 2:3p, Mladá Boleslav - Olomouc 3:1, Kadaň - Havířov 4:1, Prostějov - Beroun 2:3, Sareza - Chomutov 3:5. 41. kolo, středa: KOM-JHR, HKR-KAD, HAV-PRO, BER-TRE, UNL-MBL, OLO-SAR, CHM-JIH.
14.1.Prodej vsetínského klubu Rusům komplikuje špatná smlouva
Více server hokej.cz.
14.1.39. kolo I. ligyKadaň poosmé nevstřelila branku a podruhé hrála 0:0, Třebíč si připsala devět vstřelených branek. Výsledky: Kadaň - Beroun 0:0, Sareza - Jihlava 2:1, Hradec Králové - J. Hradec 5:4, Prostějov - Ústí nad Labem 3:6, Třebíč - Olomouc 9:2, HC Kometa Brno - HC Havířov 1:0, Mladá Boleslav - Chomutov 4:2. 40. kolo, pondělí: JHR-JIH, SAR-CHM, MBL-OLO, TRE-UNL, PRO-BER, KAD-HAV, KOM-HKR.
12.1.Incident v Olomouci: hráč hokejkou zranil diváka
Více server hokej.cz.
12.1.Extraliga dorostuDorost Komety Brno prohrál na ledě vedoucího Kladna 2:0.
11.1.37. kolo I. ligyJindřichův Hradec otočil zápas se Sarezou a o osudu utkání Olomouce s Prostějovem rozhodne STK. Výsledky: J. Hradec - Sareza 4:3, Jihlava - Mladá Boleslav 5:2, Chomutov - Třebíč 3:0, Olomouc - Prostějov 2:0 (ukončeno v 55. minutě), Ústí nad Labem - Kadaň 4:0, HC Beroun - HC Kometa Brno 2:0, Havířov - Hradec Králové 4:3. 39.kolo, sobota: HKR-JHR, KAD-BER, PRO-UNL, TRE-OLO, SAR-JIH, MBL-CHM.
11.1.Prvoligový souboj mezi Olomoucí a Prostějovem zůstal nedohrán
Hosté odešli v 55. minutě předčasně do kabin poté, co vyloučený útočník Fojtík zranil z trestné lavice jednoho z fanoušků. Diváci pak zasypali led odpadky, na což prostějovský tým reagoval odchodem do šatny. Jelikož se hosté odmítli vrátit, ukončil hlavní rozhodčí Minář zápas. O jeho osudu rozhodne sportovně-technická komise svazu. Uvedl hokej.cz.
10.1.Při tragické dopravní nehodě na silnici mezi Prahou a Libercem v pondělí zahynul třiatřicetiletý útočník druholigového Vrchlabí Jan Basa. V autě, do něhož čelně narazil náklaďák jedoucí v protisměru, byli zraněni další hráči mužstva Marian Meňhart, Jiří Kristek a Jan Vondrlík. Podle informací oficiálního webu klubu bylo středeční utkání 2. ligy mezi Vrchlabím a Pískem odloženo. Uvedl hokej.cz.
7.1.Před šesti lety získala dvacítka první titul mistrů světa. Co dnes dělají zlatí hoši?
Více server hokej.cz.
7.1.Extraliga juniorůV dnešním utkání 33. kola prohráli junioři Komety na vlastním ledě s Pardubicemi 1:7.
7.1.Extraliga dorostuSe stejným soupeřem jako junioři prohrál i dorostenecký tým. Ten podlehl v Pardubicích 2:5.
7.1.37. kolo I. ligyHr. Králové - Beroun 3:1, Kadaň - Olomouc 5:2, HC Kometa Brno - Ústí n/L 5:2, Třebíč - Jihlava 4:5, Havířov - J. Hradec 2:1, Ml. Boleslav - Ostrava 7:3, Prostějov - Chomutov 7:3
6.1.Utkání hvězdZahajovací sestava výběru Tipsport extraligy pro letošní Utkání hvězd podle hlasování fanoušků: Milan Hnilička (Liberec, 390 hlasů) - Martin Hamrlík (Hamé Zlín, 388), Jan Novák (Slavia Praha, 379) - Petr Ton (Sparta Praha, 392), Ľubomír Vaic (Liberec, 341), Petr Sýkora (Moeller Pardubice, 265). Zápas se uskuteční 21. ledna v Popradu.
Zahajovací sestava výběru Slovenský Telecom extraligy pro letošní Utkání hvězd podle hlasování fanoušků: Miroslav Hála (Trenčín) - Dušan Milo (Nitra), Juraj Kledrowetz (Košice) - Igor Majeský (Trenčín), Tomáš Chrenko (Nitra), Arne Kroták (Poprad). Uvedl hokej.cz.
6.1.MS "20"Finští junioři vybojovali na mistrovství světa bronzové medaile. V utkání o třetí místo porazili Spojené státy 4:2. Finsko - USA 4:2 (0:1, 2:0, 2:1).
6.1.MS "20"Junioři Kanady obhájili v domácím prostředí mistrovský titul. Ve finále ve Vancouveru porazili mladou sbornou 5:0, která tak stejně jako před rokem skončila na druhém místě. Kanada - Rusko 5:0 (2:0, 2:0, 1:0). Branky a nahrávky: 18. Downie (Cogliano, Comeau), 19. Comeau, 33. Blunden (Barker, Pouliot), 35. Blunden (Barker, Russell), 58. Chipchura (Cogliano, Bolland).
5.1.Ústí nad LabemÚtočník Michal Havel, kmenový hráč kladenského Rabatu, odchází do konce sezony na hostování do Ústí nad Labem. Havel v minulosti pomáhal Mladé Boleslavi, nyní bude v Ústí nastupovat s bývalými kladenskými hokejisty Kuchlerem, Pazourkem, Jankových, Klimtem či Finkem. Uvedl hokej.cz.
5.1.MS "20"Ve skupině o udržení na remizovalo Švýcarsko se Slovenskem 3:3 a Lotyšsko porazilo Norsko 4:0. Švýcarsko - Slovensko 3:3 (2:1, 1:0, 0:2), Lotyšsko - Norsko 4:0 (1:0, 2:0, 1:0).
5.1.MS "20"Junioři prohráli na MS poslední zápas se Švédy 1:3 a obsadili šesté místo. Česko - Švédsko 1:3 (0:0, 0:0, 1:3).
Více server hokej.cz.
4.1.MS "20"Slovenští junioři otočili na MS juniorů zápas ve skupině o udržení proti Norsku, když prohrávali už 1:3 na 4:3 a zachránili se mezi elitou. Slovensko - Norsko 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) .
4.1.MS "20"Kanadští hokejisté si na MS juniorů lehce poradili s Finy. Kanada - Finsko 4:0 (1:0, 1:0, 2:0). A jejich soupeřem ve finále bude po roce opět mladá sborná, která si v semifinále poradila s týmem USA 5:1. Rusko - USA 5:1 (1:0, 0:0, 4:1).
4.1.Jindřichův HradecPrvoligový Jindřichův Hradec uvolnil na hostování do konce sezony brankáře Josefa Kučeru do Vsetína. Kučera už s valašským týmem absolvoval v pondělí první trénink. V brance Jindřichova Hradce se nadále bude objevovat duo extraligových golmanů Jan Chábera a Petr Jež. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.
4.1.Kontumace: Havířov - Ústí 0:5
Nedohrané utkání 35. kola první ligy Havířov - Ústí nad Labem, které bylo předčasně ukončeno pro odpálení dýmovnice v hledišti, sportovně-technická komise Českého svazu ledního hokeje kontumovala 5:0 ve prospěch Ústí nad Labem. Informoval o tom organizační pracovník Stanislav Šampalík. Uvedl hokej.cz.
4.1.36. kolo I. ligyKadaň stáhla čtyřbrankové manko, Ústí doma prohrálo. Výsledky: HC Olomouc - HC Kometa Brno 0:3, J.Hradec - Mladá Boleslav 3:4, Jihlava - Prostějov 5:3, Chomutov - Kadaň 5:4p, Beroun - Havířov 3:1, Třebíč - Sareza 5:2, Ústí nad Labem - Hradec Králové 1:3. 37. kolo, sobota: HAV-JHR, HKR-BER, KOM-UNL, KAD-OLO, PRO-CHM, TRE-JIH, MBL-SAR.
3.1.MS "20"Čeští junioři medaili na letošním MS v Kanadě nezískají. Čtvrtfinálovou bitvu s týmem USA prohráli a čeká je pouze souboj o páté místo se Švédy. Česko - USA 1:2 (1:2, 0:0, 0:0). Branky a nahrávky: 13. Šmíd (Frolík, Sobotka) - 4. Kessel (Johnson, Skille), 12. Bourque (Kessel). Finové porazili v prvním čtvrtfinále MS20 severské rivaly ze Švédska 1:0 po prodloužení a postupují dále. Dnes v noci bude jejich soupeřem v boji o finále Kanada. Výsledky: Finsko - Švédsko 1:0 pp. branka 70. Laakso (Tukonen, Seppanen). Ve skupině o udržení zvítězilo Švýcarsko nad Lotyšskem 5:2. Švýcarsko - Lotyšsko 5:2 (1:0, 2:1, 2:1).
Více server hokej.cz.
2.1.FANCLUB HC KOMETA POŘÁDÁ ZÁJEZD DO OLOMOUCE:
Ve středu 4.ledna hraje Kometa další utkání na ledě soupeře v Olomouci. Neváhejme a pojeďme naše hráče povzbudit v prvním utkání nového roku. Jednotna cena výjezdu autobusem je 90kč na osobu. Plánovaný odjezd v 16.15 od hotelu Grand. Přihlášky pište na adresu: Vala.Zdenek@seznam.cz Nutno uvést jméno a datum narození pro identifikaci při nástupu do autobusu.
2.1. Hráčské změny v Kometě
Na hostování do Komety Brno přichází obránce Tomáš Burian a útočník Lubor Dibelka. Na střídavý start do Komety přichází také Patrik Šebek a Jiří David. Všichni jsou připraveni v Olomouci nastoupit. Na střídavý start putuje do Techniky Pavel Strýček. A obránce Petr Chvojka odchází do Prostějova.
1.1.MS "20"Po prohře s Rusy čeká juniory ve čtvrtfinále tým USA. Česká republika - Rusko 2:7 (0:1, 0:1, 2:5). Výsledky dalších utkání sk. B: Švédsko - Slovensko 6:0 (2:0, 1:0, 3:0). Sk. A: Kanada - USA 3:2 (2:1, 0:1, 1:0), Finsko - Švýcarsko 4:1 (1:0, 0:0, 3:1).
Více server hokej.cz.
Další stránky
1>>
 

×
Odehrané v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál