Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Mikšan přestoupilPo necelém roce se do brněnské Komety vrací David Mikšan, který zde působil již na konci minulé sezóny. Tehdy však šlo jen o hostování a po vyřazení z play-off se útočník vrátil do Havířova. Nyní podepsal s Kometou smlouvu na dva roky s opcí.
31.1.Sedlák do KometyDalší posilu se podařilo ulovit brněnskému týmu. Do Komety přichází na hostování do konce sezóny útočník Přemysl Sedlák z Mladé Boleslavi. Do Třebíče míří bek Rostislav Malena, u něhož se jedná také o hostování do konce sezóny.
29.1.Sportbar KometaSportbar Kometa v Pasohlávkách přijme personál. Životopis můžete zasílat na e-mail hckometa@kometagroup.cz, kde získate i bližší info. Případně volejte na 739 086 456.
28.1.Březina do KometyZ pražské Slavie přestoupil do Komety Brno obránce Pavel Březina.
28.1.Petrovka končíVladimír Petrovka musel nečekaně z rodinných důvodů ukončit angažmá asistenta trenéra v Kometě Brno.
25.1.Hlavní pokladnaHlavní pokladna haly Rondo, kde si můžete koupit vstupenky na utkání s Prostějovem, bude otevřena v sobotu od 13:00.
24.1.Lístky na ProstějovVzhledem ke zvýšenému zájmu o lístky na utkání s Prostějovem doporučujeme nákup v předprodejích.
23.1.Juraj Liška na zkouškuV brněnské Kometě je na zkoušku dvaadvacetiletý obránce ze Žiliny Juraj Liška.
23.1.Fotosoutěž o cenyNa ARLH.cz můžete do soutěže Rozhodčí v akci zaslat zajímavé fotografie rozhodčích a vyhrát hodnotné ceny.
21.1.Lístky na ProstějovVstupenky na sobotní utkání s Prostějovem jsou v prodeji ve všech předprodejích.
21.1.DownloadSekce Download byla aktualizována.
19.1.Výprodej na Marken.cz!Velký výprodej na Marken.cz! Za pouhých 99Kč si můžete pořídit VHS Extraliga 2002/03, Extraliga 2003/04 nebo Extraliga 2004/05.
16.1.Délky smluvDetaily k novým smlouvám : kouč Kýhos podepsal v Brně na tři roky s opcí, stejně jako jeho asistent Vladimír Petrovka. Obránce Pavel Zubíček pak má smlouvu taktéž tříletou, avšak bez opce.
14.1.Kýhos podepsalNovým trenérem Komety Brno se definitivně stal exchomutovský kouč Vladimír Kýhos. Dnes se doladily detaily jeho příchodu a zítra již zkušený kouč povede trénink svých nových svěřenců.
11.1.Ptejte se L.ZábranskéhoČlenu představenstva Liboru Zábranskému můžete zasílat Vaše dotazy na email zabransky@kometagroup.cz. Odpovědi budeme zveřejňovat na webu jednou za dva týdny. Na vulgární dotazy nebudeme reagovat.
9.1.Kubeš do J. HradceGólman Tomáš Kubeš, který v Kometě po příchodu Jariny zastával post třetího gólmana, se po letech z Brna stěhuje. Vedení klubu dnes oznámilo, že dvaadvacetiletý gólman přestoupil do Jindřichova Hradce, kde již v průběhu letošní sezony působil v rámci střídavého startu. Svou letošní prvoligovou bilanci tak zakončil na patnácti utkáních.
7.1.Výjezd do JihlavyFan Club HC Komety Brno pořádá výjezd na zápas Jihlava:Kometa dne 12.1.2008 Odjezd od kavárny Bohéma v 15:00 hod. Cena pro členy FC 130,- Kč, pro nečleny 150,- Kč. Přihlášky posílejte na e-mail: vyjezdyKometa@seznam.cz
4.1.Lístky na HavířovVstupenky na utkání s Havířovem budou k prodeji v sobotu od 13:00 na hlavní pokladně haly Rondo.
2.1.OHL ŽS partnerem KometyNovým hlavním partnerem Komety se stala akciová společnost OHL ŽS.
 

×
Odehrané v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál