Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.1.Předprodej V sobotu 31.1.2009 probíhá předprodej lístků na PO(pouze pro majitele permanentních vstupenek) od 9:00 do 18:00 na hlavní pokladně haly Rondo.
29.1.UpozorněníPři volném prodeji vstupenek na play-off bude stanoven limit 10 lístků na jednu osobu.
28.1.Lístků stále ubýváVzhledem ke stále se snižujícímu počtu vstupenek na dnešní utkání JE MOŽNÉ, že se v tradiční čas 13:00 pokladny v hale Rondo již NEOTEVŘOU. Poslední lístky můžete koupit v agentuře Zabloudil nebo ve fanshopu.
28.1.Štístko KometyO první přestávce dnešního utkání se budou losovat Štístka Komety. Losována budou čísla programů utkání (PUKů). V dnešním PUKu najdete rozhovor s jednou z nejnovějších posil - Radkem Dlouhým.
28.1.VyprodánoNa dnešní utkání s Ústím nad Labem hlásí Kometa již teď vyprodáno.
27.1.Předprodej na ÚstíVstupenky na utkání s HC Slovan Ústečtí Lvi si můžete koupit dnes na hlavní pokladně haly Rondo, a to od 13 do 18 hodin. V den utkání pak prodej probíhá od 13 hodin. Lístky je samozřejmě možno sehnat i ve Fanshopu Komety a v agentuře Zabloudil, dle otvírací doby.
27.1.Bakrlík odcházíÚtočník František Bakrlík, který se s klubem dohodl na ukončení angažmá, odchází z brněnské Komety.
26.1.Losovatelný programZápasový program Komety (PUK) se nově prodává číslován. Čísla se losují a výherce se může těšit na zajímavé ceny. V budoucnu pak budou čísla sloužit i pro výběr fanoušků do diváckých soutěží. V pondělním PUKu najdete rozhovor s Petrem Polodnou.
26.1.Posledních 500 lístkůNa dnešní utkání proti Chomutovu zbývá posledních 500 lístků. Již teď je otevřena hlavní pokladna haly Rondo, využít můžete i agenturu Zabloudil a fanshop.
24.1.Švagrovský do BerounaÚtočník David Švagrovský odchází z Komety Brno do prvoligového Berouna.
22.1.Info o předprodejiZ důvodu arenacrossu není v pátek 23.1. na hlavní pokladně haly Rondo předprodej na Chomutov. Využijte prosím fanshop v hale nebo agenturu Zabloudil. Vstupenky na Ústí se pak budou prodávat v úterý v agentuře Zabloudil, ve fanshopu (oboje dle otevírací doby) a na hlavní pokladně haly Rondo od 15 do 18 hodin.
20.1.Rozpis play offOrientační rozpis play off naleznete například na těchto stránkách. Plán čtvrtfinále, do kterého vstoupí i brněnská Kometa, začíná na straně 48. Podrobnější rozpis naleznete v sekci Zápasy, jakmile bude znám soupeř pro čtvrtfinále (nejpozději tedy 8. února po skončení pátých zápasů osmifinále).
20.1.Prodloužení smluvÚtočníci Michal Černý a Tomáš Klimt prodloužili s klubem HC Kometa Brno smlouvy - u obou se jedná o další rok a roční opci.
20.1.UpozorněníNa permanentních vstupenkách je uvedena platnost do 20.2., play-off začíná již 11.2. Permanentky na play-off však již neplatí, pouze na ně můžete, stejně jako loni, uplatnit přednostní právo při koupi lístku na PO. Rozdílnost dat vznikla kvůli pozdnímu rozlosování ligy.
19.1.Nová soutěž o cenyZápasový program Komety (PUK) se od sobotního utkání bude nově prodávat číslován. Čísla se pak budou losovat a výherce se může těšit na zajímavé ceny. V budoucnu pak budou čísla sloužit i pro výběr fanoušků do diváckých soutěží.
17.1.Soutěžní programyOd sobotního zápasu s H. Brodem budou PUKy, tedy programy k utkáním Komety, číslované a dle těchto čísel slosovatelné. Výherci se mohou těšit na zajímavé ceny.
12.1.Vyfoťte rozhodčí!Na arlh.cz probíhá fotografická soutěž o ceny s názvem Rozhodčí v akci.
7.1.Mikšan v OlomouciÚtočník David Mikšan přestoupil z brněnské Komety do Olomouce.
6.1.Předprodej na PorubuLístky na středeční utkání s HC Poruba si můžete zakoupit na hlavní pokladně haly Rondo od 13:00. Jinak můžete lístky sehnat v agentuře Zabloudil a ve fanshopu Komety (dle otevírací doby).
 

×
Odehrané v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál