Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.10.Akce u McDonald´sInformace o nové akci Komety spolu s McDonald´s najdete zde.
22.10.Křetínský v KometěObránce Aleš Křetínský, který naposledy působil v trenčínské Dukle, dnes podepsal tříletou smlouvu s Kometou Brno. Zkušený zadák se do Brna vrací po deseti letech.
22.10.Sekce fanclubuNa webu byla nově zřízena podsekce Fanclub informuje (o výjezdech a ostatních akcích). Najdete ji v sekci Fanoušci. Prosíme fanoušky, aby tuto sekci navštěvovali, aby se nemuselo těmito informacemi zahlcovat diskusní forum.
21.10.Příprava choreaFanclub Komety prosí všechny, kdo mají čas a chuť, aby ve čtvrtek 23. 10. přišli pomoci s tvorbou choreografie na utkání s Olomoucí. Začíná se v 16 hodin v areálu haly Rondo.
20.10.Posila do útokuBrněnská Kometa hlásí opět rozšíření svého kádru. Dvacetiletý útočník Ivan Roháč posílí od dnešního dne útočnou vozbu týmu. Rodák z Liptovského Mikuláše, který si zahrál na mistrovství světa "dvacítek" a působil i v zámoří, podepsal v Brně roční smlouvu s opcí.
19.10.Předprodej Předprodej na domácí zápas s HC Benátky nad Jizerou bude probíhat v pondělí od 13:00 na hlavní pokladně haly Rondo. Trvale je možno zakoupit vstupenky v agentuře Zabloudil a Fanshopu Komety dle otvírací doby. Na středeční utkání není v pondělí předprodej v Globusu.
17.10.S Porubou od 17:00Utkání s Porubou se hraje od 17:00.
17.10.Lukačovič do JihlavyObránce brněnské Komety Adam Lukačovič míří na měsíční hostování do Jihlavské Dukly, kde již v minulosti působil.
15.10.Aukce dresůNa SportAukce.cz naleznete aukci hraných dresů Aleše Kotalíka (NHL), Milana i Zbyňka Michálka (NHL), Josefa Straky (repre) a dalších známých hokejistů.
3.10.Posledních 500 lístkůNa sobotní utkání s Chomutovem zbývá posledních asi 500 lístků. Doporučujeme nákup v předprodeji na hlavní pokladně haly Rondo od 12:00.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál