Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.10.Předprodej vstupenekVeškeré vstupenky na nedělní utkání Kometa - Zlín jsou již vyprodány. Z tohoto důvodu se v neděli 31. 10. uskuteční pouze doprodej uvolněných vstupenek v rámci služby "Uvolni své místo". Jelikož uvolňování vstupenek je možné až do nedělního poledne, nelze nyní upřesnit jejich počet.
28.10.Nominace ČR "20"Výběr české reprezentace do 20 let má před sebou poslední turnajovou prověrku před MS juniorů v amerických městech Buffalo a Niagara Falls, a tou je turnaj čtyř (ČR, Finsko, Švédsko, Rusko) v Českých Budějovicích. Do nominace na tuto akci, která proběhne 12. - 14. listopadu, se dostali i dva hráči Komety - Petr Šenkeřík a Aleš Sova. Oba mladí obránci momentálně hostují v prvoligovém Havlíčkově Brodu.
26.10.AukceNa www.sportovniaukce.cz můžete získat originální hrané bílé dresy z reprezentačního zápasu Česká republika - Bělorusko (6. května 2010).
25.10.UTKÁNÍ SE SLÁVIÍNa zápas 26. kola Slavia - Kometa byl otevřen prodej vstupenek do 4. patra. V případě zájmu tedy kupujte vstupenky pokud možno právě do 4. patra. V prvním patře již zbývají vstupenky jen do sektoru fanklubu domácích, případně sektorů, které s ním sousedí.
25.10.Richter odcházíObránce Martin Richter se dohodl s vedením Komety na ukončení svého angažmá v brněnském celku. Dohoda byla oboustranná. Mistr světa z roku 2001 si nyní bude hledat nové angažmá.
22.10.VSTUPENKYZ důvodu nezájmu fanoušků Ml. Boleslavi o vstupenky na nedělní utkání bude těchto cca 100ks vstupenek uvolněno do nedělního prodeje. Současně také bude probíhat doprodej uvolněných vstupenek z online klubu. Zakoupit si je můžete v neděli 24.10. na hlavní pokladně haly Rondo od 13 hodin.
21.10.Životopisy velikánůRobert Reichel před sezonou ukončil hráčskou kariéru a vydal vzpomínkovou knihu. Biografii s podtitulem Kapitán zlaté generace nově zakoupíte na Marken.cz. O 90 Kč je pak zlevněna kniha o Jaromíru Jágrovi.
19.10.Úterní PUKV dnešním Programu k Utkání Komety najdete rozhovor s Richardem Stehlíkem. Spolu s rozhovorem v PUKu naleznete i plakát tohoto obránce.
18.10.PředprodejVeškeré vstupenky na zítřejší utkání Kometa - Slavia jsou již vyprodány. Z tohoto důvodu se zítra (tj. v úterý 19.10.) uskuteční pouze doprodej uvolněných vstupenek v rámci služby "Uvolni své místo". Jelikož uvolňování vstupenek je možné až do zítřejšího poledne, nelze nyní upřesnit jejich počet.
15.10.Komeťáci na cestáchKomeťáci se už vrátili ze svých dovolených a zaslali nám svoje fotky. Nyní můžete až do 17.10. hlasovat pro nejlepší z nich ve finálové nabídce. Fotografie, které se do finále nedostaly nebo které nesplnily podmínky soutěže, naleznete ve fotogalerii nebo ve videoprezentaci.
15.10.V Plzni s posilouDo dnešního zápasu jedenáctého kola Tipsport extraligy by měl naskočit už i Jiří Dopita. Kapitán Komety chyběl svým spoluhráčům od utkání v Mladé Boleslavi, kde se zranil. Od té doby má problémy i Radim Bičánek, jenž však ještě nenastoupí.
14.10.Kometa v TVZítřejší klání mezi Indiány z Plzně a brněnskou Kometou bude živě přenášet i čtvrtý program České televize. Utkání začíná 15.10.2010 v 18:10.
14.10.Nálepky ve fanshopuV komeťáckém Fanshopu (Hokejová hala dětí a mládeže, Střední 26, Brno) jsou pro velký zájem v prodeji nálepky na zadní skla automobilů, které znáte z letní akce Vylaď svou káru do barev Komety
8.10.PUKV programu na dnešní utkání s Vítkovicemi naleznete obsáhlý rozhovor s nedávným oslavencem a hokejovou legendou Ivo Winklerem. Součástí PUKu je také speciální retro plakát ZKL Brno z roku 1965. Program je k dostání u prodejců přímo v hale Rondo nebo na hlavní pokladně za cenu 10,- Kč.
7.10.Prodej vstupenekNa páteční utkání HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel dne 8.10. zůstalo po prvním dni předprodeje 100 ks vstupenek. Doprodej bude probíhat na hlavní pokladně haly Rondo v pátek 8.10. od 13:00 hod.
6.10.Kometa onlineDomácí zápasy Komety můžete živě kromě textové formy (onlajny.cz) sledovat už i formou videa na adrese tv.hokej.cz. Na stejné stránce můžete shlédnout i většinu venkovních zápasů týmu HC Kometa Brno.
3.10.Tour de MoravaSoutěž pro všechny cestovatele je ve finále! Vyplněné pasy odevzdávejte na pokladně haly Rondo, v Kometa Pub nebo poštou na adresu klubu! Pokud se chcete zařadit do slosování o zajímavé ceny, je nutné pasy odevzdat nejpozději do 10.10.2010. Více zde.
3.10.Prodej vstupenekNa nedělní utkání Kometa - Liberec dne 3.10. zůstalo po prvním dni předprodeje 200ks vstupenek. Doprodej bude probíhat na hlavní pokladně haly Rondo v neděli 3.10. od 13:00 hod.
3.10.Uvolni své místoSlužba Uvolni své místo je již funkční. Upozorňujeme, že uvolňovat mohou pouze registrovaní členové Online klubu, kteří mají totožnou email. adrasu jak v registru permanentních vstupenek, tak v Online klubu (podmínka ke spárování obou registrů). Žádosti o změnu email. adresy či revizi obou registrů zasílejte na email: onlineklub@kometagroup.cz. Tyto žádosti budou postupně zpracovávány. Permanentní vstupenky můžete uvolňovat maximálně do 12.00 hod před příslušným utkáním.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál