Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.11.Kempný v reprezentaciJuniorská reprezentace ČR se chystá na poslední test před blížícím se MS 20 v Kanadě. 1. prosince odehraje zápas v Liberci s tamním extraligovým týmem. V nominaci na toto utkání nechybí Michal Kempný.
25.11.Trenér Pazourek končíPavel Pazourek ukončil na vlastní žádost své působení ve funkci hlavního kouče brněnské Komety. Dočasne povede mužstvo dosavadní asistent Mojmír Trličík.
25.11.BlahopřáníPřipojujeme se ke všem gratulantům a přejeme vše nejlepší Liborovi Zábranskému, který dnes (25.11.) slaví své 36.narozeniny.
24.11.SBÍRKABěhem nedělního utkání KOMETA - K.VARY jste v dobročinné sbírce v rámci projektu VRACÍME DO ŽIVOTA přispěli částkou 15.369 Kč! Ve sbírce ze dvou posledních utkání je celkem 25.730 Kč. DĚKUJEME!
21.11.Hlasujte pro HovihoBrněnský brankář Sasu Hovi je v šestici nominovaných hráčů v anketě "Zlatá helma". Hlasovat pro jeho pohotový zákrok můžete zde.
21.11.Zápas juniorů odloženUtkání, které měli sehrát junioři Komety 21.11. ve Zlíně, bylo kvůli nemoci ve zlínském kádru odloženo.
19.11.Marken.czČSLH právě vydal novou Ročenku ledního hokeje 2009, nově vyšel též Stolní hokejový kalendář 2010. Objednat si je můžete na Marken.cz.
16.11.SBÍRKABěhem nedělního utkání KOM-MBL jste v dobročinné sbírce v rámci projektu VRACÍME DO ŽIVOTA přispěli částkou 10.361 Kč! Děkujeme!
13.11.Pucher skončilVedení klubu HC Kometa Brno se dohodlo na ukončení spolupráce s útočníkem Peterem Pucherem. Pětatřicetiletý mistr světa z roku 2002 si následně z předložených nabídek vybral angažmá ve slovenském Zvolenu, po desetileté české anabázi se tak vrací na rodné Slovensko. Pucher přišel do Komety před loňským play off, ve kterém skončil druhý v kanadském bodování mužtstva.
12.11.Království KometyTento týden byl zahájen prodej reklamních předmětů k projektu Jižní Morava - Království Komety. Můžete si zakoupit trička nebo šály HC KOMETA BRNO s názvem vašeho města/obce. Zboží je dostupné v infocentru či městském/obecním úřadě partnerských měst. Prozatím je tato limitovaná edice zboží dostupná v těchto městech/obcích: Adamov, Blansko, Boskovice, Cvrčovice, Ivaň, Kuřim, Lipůvka, Pasohlávky, Pohořelice, Šlapanice a Žabčice. V dalších partnerských městech bude zboží postupně distribuováno.
11.11.Legendární knihaDíky úsilí společnosti eSports.cz byla opět vydána kniha S devatenáctkou do Bernu. Třetí aktualizované vydání můžete zakoupit na Marken.cz.
10.11.SMS z mládežeSlužbu SMS Servis jsme nově rozšířili o zpravodajství z mládeže. Přímo na Váš mobil tak můžete dostávat výsledky extraligy juniorů a staršího dorostu.
10.11.Sýkora zraněnHokejový útočník Minnesoty Wild Petr Sýkora v sobotním zápase svého týmu proti Dallasu utrpěl otřes mozku a bude v zápasech blíže nespecifikovanou dobu chybět.
5.11.Autogramiáda již zítra!Během autogramiády hráčů v pátek 6.11. losujeme výherce sady Titanového nádobí od společnosti Top Moravia Q! Nezapomeňte si soutěžní kupóny z minulých PUKů. Losujeme v 17.30 hodin. Více informací naleznete zde, v článku je aktualizován i seznam hráčů, účastnících se autogramiády.
4.11.Varaďa do KometyVítkovický útočník Václav Varaďa bude oblékat do konce sezóny dres Komety Brno. Na dopoledním jednaní se na jeho hostování dohodli představitelé obou klubů. Podrobnosti přineseme během odpoledne.
3.11.Kempný v boji o MS 20Michal Kempný se na turnaji reprezentačních dvacítek v Rusku porve o nominační místo na MS juniorů v Kanadě. Turnaj proběhně 6. - 8. Listopadu v Petrohradu. A ti, kdo uspějí, budou mít nominaci na světový šampionát v podstatě zaručenou.
3.11.AKTUALITAV pondělí 2.11.2009 bylo Vrchním soudem v Olomouci potvrzeno rozhodnutí Krajského soudu v Brně ze dne 19.10.2007, kterým byl v plném rozsahu zamítnut návrh na prohlášení konkursu na majetek společnosti KOMETA GROUP.
3.11.AUKCE DRESŮMáte poslední možnost zapojit se do aukce originál hraných dresů z přípravných utkání HC KOMETA BRNO v sezóně 2009/2010. Aukce končí ve středu 4.11. v 16 hodin!! Aukci naleznete zde.
 

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc
HC Kometa Brno
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC Dukla Jihlava
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál